Özel Üniversite Ücretleri

Atılım Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024 – Ödeme Koşulları Nasıldır?

Atılım Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024 – Ödeme Koşulları Nasıldır? bu yazımızda Özel Üniversitelerden olan Atılım  Üniversitesi eğitim ücretleri ve ödeme koşulları hakkında bilgi vereceğiz. Gelin birlikte Atılım Üniversitesi yıllık Ne Kadar, Kaç Taksit? Atılım Üniversitesi Tercih İndirimi Var mı? öğrenelim…

Atılım Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024

atilim universitesi egitim ucrertleri 2023 2024

YKS sınavı sonrasında tercih yapacak adaylar Özel Üniversite Ücretleri hakkında araştırma yapmaya başladı. Devlet ve Vakıf Üniversiteleri yanı sıra Özel Üniversite tercih edecek adaylar Özel Üniversite Ücretlerini merak ediyor. Özel Üniversite Ücretleri her Bölüm İçin Yıllık olarak hesaplanır. Bu yazımızda, Atılım Üniversitesi Eğitim Ücretlerini bulabilirsiniz.

Atılım Üniversitesi kampüsü, şehir merkezine 20 km, çevre yoluna 7 km mesafededir. Tek kampüsü olan MOG yerleşkesinde kuruludur. LYS puanlarına göre başarı ve sporcu bursları sağlamaktadır. Kampüse, Ankara’nın çeşitli bölgelerinden kalkan servislerle, EGO belediye otobüsleri ve minibüsler ile ulaşılabilmektedir.

Atılım Üniversitesi yabancı dille öğretim olanağı sunmaktadır. Eğitim dili İngilizcedir. Uluslararası standartlara (ABET 2000 gibi…) uygun eğitim programları uygulamaktadır. 431 akademik, 182 idari personel toplam 613 kişilik yetkin kadrosu bulunmaktadır.

Atılım Üniversitesi “Kardeş Üniversite” olan “University of the Incarnate Word”de (San Antonio TEKSAS’ta) ve “The Hauge School of European Studies”te (HEBO, Hollanda) Değişim Programı’na göre istenildiğinde öğrenim görebilme fırsatı sunmaktadır.

2021-22 eğitim-öğretim yılında 276 ön lisans, 8245 lisans, 910 yüksek lisans ve 205 doktora öğrencisi olarak toplamda 9636 öğrenci öğrenim görmekteydi. 2022 yılı itibari ile üniversite kapsamında 109 profesör, 52 doçent, 149 doktor, 131 öğretim görevlisi ve 115 araştırma görevlisi olmak üzere toplam 556 akademik personel görev yapmaktaydı.


Atılım Üniversitesi 2023-2024 Yılı Eğitim Ücretleri Listesi

atilim universitesi 2023 2024 egitim ucrertleri listesi

Özel Üniversitelerden olan Atılım Üniversitesi Eğitim Ücretleri Ödeme Koşullarına Atılım Üniversitesi resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz…

1 1

2 1

3 1

4 1

5

* Öğrencilerimiz öğretim ücretinin tamamını akademik yıl başında ödeyebilecekleri gibi, bahar dönemine ait öğretim ücretinin bahar dönemi öncesinde enflasyon oranına bağlı olarak artırılmış tutar üzerinden de ödemeyi tercih edebilirler.
* 2023-2024 akademik yılında kayıt olan öğrencilerimiz için öğretim ücretine yapılan artışlarda, gerçekleşen maliyet artış oranları dikkate alınır.
* Ödeme yöntemlerimize ilişkin bilgiler ayrıca duyurulacaktır.

Uyarı: Sitemizdeki veriler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.  Belirtilen ücretlerden bazıları KDV dâhil ve bazıları ise KDV hariç fiyatlardır. Tercih yapmadan önce ÖSYM kılavuzunu dikkatlice kontrol ediniz.  Tercihlerinizi kesinleştirmeden önce lütfen ÖSYM verilerini ve ilgili üniversitenin resmi web sayfasını kontrol ediniz.


Atılım Üniversitesi Eğitim Ücretleri Ödeme Koşulları

atilim universitesi egitim ucrertleri odeme kosullari

Özel üniversite tercihini Antalya Bilim Üniversitesi bölümlerinden yapan öğrencilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de ücretler ve ödeme koşullarıdır. Atılım Üniversitesi resmi web sitesinde yayınlanan eğitim ücretleri ödeme koşullarına göre;

Ödeme Seçenekleri

2022-2023 Akademik Yılında Üniversitemize Yeni Kayıt Yaptıracak (Önlisans, Lisans, DGS ve Yatay Geçiş) öğrenciler için öğretim ücreti ödemeleri:

Öğretim ücretleri sisteme burs ve indirimler dahil olarak yansıtılmaktadır.

Öğretim Ücretleri Yıllık veya Güz ve Bahar Dönemi olarak iki eşit taksitte ödenebilecektir.

2022-2023 Akademik Yılı öğretim ücreti ödemeleri aşağıda belirtilen usul ve yöntemler çerçevesinde yapılacaktır.

YILLIK ÖDEME

Bu dönemde ödemeler iki ayrı yöntemle yapılabilecektir:

Nakit Ödeme,

Kredi Kartı (Sanal Pos),

Nakit Ödeme:

Üniversitemizin anlaşmalı olduğu Türkiye İş Bankası Kavaklıdere Şubesi veya Türkiye genelindeki herhangi bir Türkiye İş Bankası şubesine başvurularak, Atılım Üniversitesi Öğretim Ücreti ödenmesi talebiyle, öğrencinin T.C. kimlik numarası ve ad soyadı bilgilerini belirtilerek ödenir.

Türkiye İş Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden Online ödeme yapılabilmektedir.

Yıllık öğretim ücretinin tamamının peşin ödenmesi halinde ilgili akademik yılın bahar dönemi için %13 indirim uygulanır.

EFT ya da Havale yoluyla ödeme yapılamayacaktır.

Kredi Kartı (Sanal Pos):

Yıllık öğretim ücretinin tamamının Sanal Pos kullanılarak tek çekim ödenmesi halinde ilgili akademik yılın bahar dönemi için %11 indirim uygulanır. Tek çekim ödemeleri en fazla 5 adet farklı kredi kartı kullanılarak yapılabilir.

Yıllık öğretim ücretini Sanal Pos kullanarak taksitli ödenmesi halinde indirim uygulanmaksızın Türkiye İş Bankası Maximum özelliği olan kredi kartlarına vade farkı uygulanmadan 6 taksit yapılır. (Çoklu kredi kartı ödemeleri hariç )

American Express ile öğretim ücreti ödemesi kabul edilmemektedir.

Kredi Kartı ile ödemeler sadece Sanal Pos üzerinden yapılmaktadır. Mobil Pos ile üniversitede ödeme alınmamaktadır.

Kullanılabilir kredi kartı limitinizin öğretim ücreti kadar olması gerekmekte olup, kısmi ödeme kabul edilmemektedir.

Üniversitemizde senet, çek kabul edilmemektedir. Üniversitemiz yetkili kurullarınca tanımlanmış bu yöntemlerin dışında herhangi bir ödeme aracımız bulunmamaktadır.

DÖNEMLİK ÖDEME

Yalnızca güz dönemi için ödeme yapılmak istenmesi durumunda ödemeler iki ayrı yöntemle yapılabilecektir:

Nakit Ödeme,

Kredi Kartı (Sanal Pos),

Nakit Ödeme:

Üniversitemizin anlaşmalı olduğu Türkiye İş Bankası Kavaklıdere Şubesi veya Türkiye genelindeki herhangi bir Türkiye İş Bankası şubesine başvurularak, Atılım Üniversitesi Öğretim Ücreti ödenmesi talebiyle, öğrencinin T.C. kimlik numarası ve ad soyadı bilgilerini belirtilerek ödenir.

Türkiye İş Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden Online ödeme yapılabilmektedir.

Kredi Kartı (Sanal Pos):

Güz dönemi ücretinin tamamı Sanal Pos kullanılarak tek çekim olarak ödenmesi halinde %2 işlem ücreti uygulanır. Tek çekim ödemeleri en fazla 5 adet farklı kredi kartı kullanılarak yapılabilir.

Güz Dönemi öğretim ücretini Sanal Pos kullanarak taksitli ödemek isteyen lisans öğrencilerimizin Türkiye İş Bankası Maximum özelliği olan kredi kartlarına  %5 vade farkı uygulanarak 3 taksit (Çoklu kredi kartı ödemeleri hariç) yapılır.

American Express ile öğretim ücreti ödemesi kabul edilmemektedir.

Kredi Kartı ile ödemeler sadece Sanal Pos üzerinden yapılmaktadır. Mobil Pos ile üniversitede ödeme alınmamaktadır.

Kullanılabilir kredi kartı limitinizin öğretim ücreti kadar olması gerekmekte olup, kısmi ödeme kabul edilmemektedir.

Üniversitemizde senet, çek kabul edilmemektedir.

Üniversitemiz yetkili kurullarınca tanımlanmış bu yöntemlerin dışında herhangi bir ödeme aracımız bulunmamaktadır.


Atılım Üniversitesi Nerede?

Telefon :
0 (312) 586 86 86
0 (312) 586 86 87
0 (312) 586 86 88

E-posta : kit@atilim.edu.tr

Adres : Atılım Üniversitesi Yerleşkesi Kızılcaşar Mah. İncek Gölbaşı Ankara👉Altınbaş Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024 – Ödeme Koşulları Nasıldır?

👉Ankara Medipol Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024 – Ödeme Koşulları Nasıldır?

👉Antalya AKEV Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024 – Ödeme Koşulları Nasıldır?

👉 Antalya Bilim Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2023-2024 – Ödeme Koşulları Nasıldır?

Bizi Instagram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu