Kimdir

E Bebek Sahibi Halil Erdoğmuş Kimdir, Serveti Ne Kadar? Halil Erdoğmuş Hayatı ve Biyografisi

E Bebek Sahibi Halil Erdoğmuş Kimdir, Serveti Ne Kadar? Halil Erdoğmuş Hayatı ve Biyografisi. Son günlerde Halka Arza açılan E Bebek firması sahibi ve kurucusu Halil Erdoğmuş Kaç Yaşında? merak edilenler arasında yer aldı. Gelin birlikte Halil Erdoğmuş Nereli? ve hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Halil Erdoğmuş Kimdir?

e bebek sahibi halil erdogmus kimdir

E Bebek firmasının halk Arz açılması sonrasında E Bebek Mağazası kimin, Ceosu Kimdir? merak edilenler içinde yer aldı. E bebek Sahibi olan Halil Erdoğmuş aynı zamanda E bebek Ceosu olarak da görev yapmaktadır. 1969 yılında Uşak’da dünyaya gelen Halil Erdoğmuş 2023 yılı itibari ile 54 yaşındadır ve aslen Uşaklıdır. Eğitim hayatından bahsedecek olursak; İlk ve ortaöğrenimini Uşak’da tamamlayıp üniversite eğitimine ise İstanbul’da tamamlamıştır.  1991 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden mezun olan Erdoğmuş, yine aynı yıl Türk Mitsui Bank’ta Operasyon bölümünde kariyerine başladı..

1992 yılında Uşak’ta aile şirketinde görev aldı. Aynı yıl Uşak’ın ilk; Türkiye’nin ise 6. özel radyosu olan Uşak Radyo Klas’ı kurdu. 1997 yılında Boyner Grubu şirketlerinden Benkar’da İş Geliştirme Müdürlüğü pozisyonunda görev aldı, burada Advantage kartı geliştiren ekibin içinde yer aldı. 1999 yılında Ermet Mensucat ile Türkiye’de ilk kez %100 pamuk eşarp üretimini gerçekleştirdi.


Halil Erdoğmuş Hayatı ve Biyografisi

halil erdogmus hayati ve biyografisi

Yeni bir baba olarak bebek bakımı hakkında bilgi edinme ihtiyacı duyduğunda 2001 yılında bebek.com’u kurdu. Bu platform, anne ve baba adaylarına ve mevcut ebeveynlere yönelik hizmet sunmaktadır. ebebek, bilinçli ailelere gerekli olan her türlü bilgiyi, hizmeti ve dayanışmayı sunmak amacıyla kurulmuştur.  2000 yılında bebek.com’u; 2001 yılında ebebek.com’u kurdu..

2005 yılında ebebek.com ile eş zamanlı olarak Uşak merkezli Anadolu Ulaşım A.Ş. şirketinin Genel Müdürlüğünü yapmaya başladı. 2007 yılında Uşak’ta Metis-Anadolu Çağrı Merkezini kurdu ve burada yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlanmasına aracılık etti. Uşak Genç İşadamları Derneği, İsgid, Bebesad, Gyiad gibi derneklerde görevler aldı. Halen Bagider bünyesinde aktif olarak çalışmaktadır..

Günümüzde ebebek.com Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlerine devam ediyor. ebebek 2003 yılından bu yana 38 farklı ilde 91 mağazaya ulaştı. 2020 yılında 140 yurt içi mağazaya ulaşmayı ve en az 3 farklı ülkede ebebek operasyonlarına başlamayı hedefliyor..

İzmir Ankara hattının en çok tercih edilen seyahat firması oldu. Sektörde bugün hala uygulanan koltuk arkası ekranlar, 2+1 otobüsler gibi birçok uygulamayı ilk kez hayata geçiren yenilikçi bir firma olmayı başardı. Uşak Genç İş Adamları Derneği, Ekolojik Ziraat Organizasyonu, İstanbul Genç İş Adamları Derneği ve Türk Genç İş Adamları Konfederasyonu’nda çeşitli görevlerde yer aldı. GYİAD, İSGİD, BEBESAD ve BAGİDER ‘de ise kurucu üye olarak aktif görevlerimi sürdürmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu