Kimdir

Edgar Şar Kimdir, Kaç Yaşında? Edgar Şar Hayatı ve Biyografisi

Edgar Şar Kimdir, Kaç Yaşında? Edgar Şar Hayatı ve Biyografisi en çok merak edilenler arasında yer aldı. Katıldığı programlarda yaptığı yorumlar ve başarılı eğitim hayatı ile adından söz ettiren Edgar Şar ermeni mi Türk mü? aslen nerelidir? Gelin birlikte Edgar Şar hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Edgar Şar Kimdir?

edgar sar kimdir nerelidir kac yasinda e1675092296440

Başarılı hayatı ve Medyascopetv’de yaptığı yayınlarla adından söz ettiren Edgar Şar merak edilenler arasında yer aldı. Ayrıca gündeme dair yorumları ile de dikkatleri üzerine çeken Edgar Şar, 2013 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü dereceyle bitirip, lisans derecesini almıştır.

Aynı yıl Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde başladığı yüksek lisans öğrenimini, “Laiklik ve Demokrasi İlişkisi: 2000’lerde Türkiye Örneği” başlıklı teziyle tamamlayan Edgar Şar, aynı bölümde doktora öğrenimine devam etmiştir.


Edgar Şar Hayatı ve Biyografisi

edgar sar hayati ve biyografisi e1675092321455

Güncel araştırmalarında otoriterleşme süreçleri, popülizm ve demokratik kurumların bu süreçlerdeki rolü üzerine yoğunlaşmaktadır. Akademik ilgi alanları arasında laiklik ve demokrasi kuramları, demokratikleşme, Ortadoğu’da din-devlet-toplum ilişkileri, Türkiye siyaseti ve anayasa hukuku bulunmaktadır.

Medyascope.tv’ ye içerik ve yorum desteği sunan Edgar Şar, İstanbul merkezli düşünce kuruluşu İstanbul Politik Araştırmalar Enstitüsü’nün (IstanPol) yönetim kurulunda yer almakta.

Twitter 👉 Edgar Şar 


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Hasan Arda Kaşıkçı Kimdir, Nerelidir? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu