Çıkmış Sorular

MSÜ 2021 Çıkmış Sorular Tamamı PDF İndir

MSÜ 2021 Çıkmış Sorular Tamamı PDF İndir. Bu yazımızda MSÜ sınavına girecek adaylar için kaynak olarak kullanabileceğiniz 2021 yılında MSÜ çıkmış sorular ve cevaplarını PDF formatında hazırladık. Kolayca indirebileceğiniz linkleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

MSÜ 2021 Çıkmış Sorular Tamamı PDF

msu 2021 cikmis sorular tamami pdf

Her yıl ÖSYM tarafından hazırlanan MSÜ sınavı bu yılda 2 nisan 2023 yılında yapılacaktır. Ülkemizde yaşanan deprem sonrasında ertelenen MSÜ 2023 sınavına girecek adaylar hazırlıklarına devam etmekte. MSÜ sınavı soruları üniversite TYT sınavı formatındadır. MSÜ sınavında 40 Türkçe, 20 Sosyal Bilimler, 40 Matematik ve 20 Fen Bilimleri olmak üzere toplam 120 soru çıkmaktadır.

Milli Savunma Üniversitesinden mezun olan öğrenciler, standart fakülte diplomasının yanı sıra okullarına göre subay veya astsubay diploması da alırlar. MSÜ sınavına hazırlanan adaylar geçmiş yıllara ait çıkmış soruları mutlaka çözmelidirler. Sınav ÖSYM tarafından yapıldığı için ÖSYM benzer soru tipleri sormayı sever. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 2021 MSÜ çıkmış soruların tamamıPDF formatında indirebilirsiniz.

2021 MSÜ Çıkmış Sorular PDF İNDİR


İlginizi Çekebilir 👇

👉MSÜ 2022 Çıkmış Sorular Tamamı PDF İndir

👉 MSÜ Sözlü Mülakat Çıkmış Soruları ve Cevapları

👉 2023 MSÜ Sözlü Mülakat Çıkmış Soruları PDF İndir

👉 MSÜ 2023 Kaç Gün Kaldı? – Geri Sayım Sayacı

👉 2023 MSÜ Sözlü Mülakat Çıkmış Soruları PDF İndir

Bizi Instgram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu