Kimdir

Ümit Dikbayır Kimdir, Kaç Yaşında? Ümit Dikbayır Hayatı ve Biyografisi

Ümit Dikbayır Kimdir, Kaç Yaşında? Ümit Dikbayır Hayatı ve Biyografisi. Bu yazımızda son günlerde en çok merak edilen Ümit Dikbayir hakkında tüm merak edilenleri derledik. Ümit Dikbayır, Merak Akşener yeğeni mi? Ümit Dikbayır Ne İş Yapıyor, Göçmen mi? Ümit Dikbayır babası kimdir, aile şirketi ne? Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Ümit Dikbayir Kimdir?

umit dikbayir kimdir

Son günlerde en çok merak edilen isimlerden olan Ümit Dikbayır Kimdir? 15 Ağustos 1968 yılında doğan Ümit Dikbayır, 2023 yılı itibari ile 55 yaşındadır ve aslen Sakaryalıdır. Ümit Dikbayır, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, İYİ Parti Sakarya Bölgesi, 1’nci sıradan millet vekili olarak Meclis’e girdi. 15 Ağustos 1968 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde doğan Ümit Dikbayır, ilk ve orta öğrenimini Hendek’te, lise eğitimini Sakarya 1.Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı.

1989 yılında vatani görevini gerçekleştirdikten sonra, 48 yıllık aile firmasının yönetim kurulu başkanlığı görevine başladı. Ümit Dikbayır evli ve 2 çocuk babasıdır. 25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel idare Kurulu üyesidir. 27. Dönem Milletvekili olarak TBMM’ye girdi.


Ümit Dikbayır Hayatı ve Biyografisi

umit dikbayir hayati ve biyografisi

Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan Ümit Dikbayır, Sanayici ve iş adamıdır. Ümit Dikbayır, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, İYİ Parti Sakarya Bölgesi, 1’nci sıradan millet vekili olarak Meclis’e girdi. 15 Ağustos 1968 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde doğan Ümit Dikbayır, ilk ve orta öğrenimini Hendek’te, lise eğitimini Sakarya 1.Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı.

Ümit Dikbayır evli ve 2 çocuk babasıdır. 25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel idare Kurulu üyesidir. 27. Dönem Milletvekili olarak TBMM’ye girdi. 1989 yılında vatani görevini gerçekleştirdikten sonra, 48 yıllık aile firmasının yönetim kurulu başkanlığı görevine başladı.

Twitter 👉 Ümit Dikbayır


👉Çetin Ay Kimdir, Serveti Ne Kadar? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu