Kimdir

Aydın Ağaoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Aydın Ağaoğlu Hayatı ve Biyografisi

Aydın Ağaoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Aydın Ağaoğlu Hayatı ve Biyografisi. Son günlerin en çok merak edilen isimleri arasında yer alan Aydın Ağaoğlu aslen nereli, hangi partiden? Aydın Ağaoğlu ve Ali Ağaoğlu akrabamı? Aydın Ağaoğlu kardeşi kim? Gelin birlikte Aydın Ağaoğlu hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Aydın Ağaoğlu Kimdir?

aydin agaoglu kimdir kac yasinda

Bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer alan Aydın Ağaoğlu Kimdir? merak edilmekte. Hayatı boyunca başarılı bir kariyeri olan ve birbirinden farklı sivil toplum örgütlerinde öncü olan Aydın Ağaoğlu, yıllarca Görsel Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı yürüten Ağaoğlu aynı zamanda Yömser Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.’nin de Yönetim Kurulu üyeliği ile İTO ve İSO üyesi olarak da sektöre hizmetlerine devam etmiştir. Emekli olduktan sonra sosyal fayda projelerinde dikkat çeken çalışmalar yaptı.

Muhtelif çevre, mesleki ve sosyal sivil toplum örgütlerinde aktif görev yapmış, Türkiye’deki ilk düşünce kuruluşu ASAM’ı (Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi) hayata geçiren Avrasya Bir Vakfı’nın mütevelli heyeti üyeliğinin yanı sıra, Milli Eğitime her ikisi de şu anda eğitim ve öğretime devam eden Kocaeli Gebze ve İstanbul Halkalı ’da iki ayrı teknik lise yaptırarak, bağışlayan Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın kurucu yönetim kurulu üyeliğini yapmıştır.


Aydın Ağaoğlu Hayatı ve Biyografisi

aydin agaoglu hayati ve biyografisi

Ülkemizde 1995 yılında yürürlüğe giren 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun piyasadaki uygulamalarını yakından takip etmiştir. Tüketicilerin son on yılda bankalar ve elektronik haberleşme alanında karşılaştıkları sorunların çözümüne yönelik, bu sektörlerle ilgili ve yetkili BDDK, TBB ve BTK gibi kamu kurumlarıyla iş birliğiyle mevzuat oluşturulmasında aktif rol almıştır. Ağaoğlu yaklaşık 25 yıldır Türkiye’de tüketici haklarının geliştirilmesi, tüketicilerin bilinçlendirilmesi için birçok çalışma yapmıştır.

Şu an aktif olarak Tüketici Konfederasyonu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Twitter 👉 Aydın Ağaoğlu


👉 Onursal Adıgüzel Kimdir, Kaç Yaşında? Onursal Adıgüzel Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu