Kimdir

Bahadır Özgür Kimdir, Nerelidir? Bahadır Özgür Hayatı ve Biyografisi

Bahadır Özgür Kimdir, Nerelidir? Bahadır Özgür Hayatı ve Biyografisi. Akademik kariyeri yanı sıra gazeteci olarak da bilinen  Bahadır Özgür evli mi? Gündeme dair yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Bahadır Özgür Hayatı ve Biyografisini sizler için derledik.

Bahadır Özgür Kimdir?

bahadir ozgur kimdir nerelidir kac yasinda e1674130352248

Son günlerde gündeme dair yorumları ile dikkatleri üzerine çeken Bahadır Özgür merak edilen isimler arasında yer aldı. Akademik yazıları ve gazeteciliği yanı sıra katıldığı programlarda konuk olmaktadır. 1975 Kayseri doğumlu olan Bahadır Özgür, 2023 yılı itibari ile 48 yaşındadır. 2005 ile 2010 yılları arasında Ekonomi gazetesi Referans’ta editör olarak çalıştı. Bahadır Özgür Güler kitapları; Efil Yayınevi aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Bahadır Özgür Güler tarafından yazılan son kitap “Genel Matematiğe Giriş 2. Cilt”, Efil Yayınevi tarafından okurların beğenisine sunulmuştur. Özgür, Radikal Gazetesi kapanınca Hürriyet’e alındı ancak buradan istifa etti. Şubat 2018’den beri Gazete Duvar’da köşe yazıları yazdı.


Bahadır Özgür Hayatı ve Biyografisi

bahadir ozgur hayati ve biyografisi e1674130511231

Asıl adı Bahadır Özgür Güler, Akademik, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmıştır. Bahadır Özgür, 1975 Kayseri’de dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu. Bahadır Özgür, gazetecilik kariyerine 1997’de Evrensel’de başladı.

Twitter 👉 Bahadır Özgür


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Elif Güveloğlu Kimdir, Nerelidir? 

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu