Kimdir

Çetin Ay Kimdir, Serveti Ne Kadar? Çetin Ay Hayatı ve Biyografisi

Çetin Ay Kimdir, Serveti Ne Kadar? Çetin Ay Hayatı ve Biyografisi. bu yazımızda son günlerde oldukça merak edilen isimlerden olan Çetin Ay Kaç Yaşında Nerelidir? sorularını cevaplayacağız. Ayrıca, Taner Ay babası olan Çetin Ay hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını öğreneceğiz.

Çetin Ay Kimdir?

cetin ay kimdir nerelidir kac yasinda 1

İş insanı olan ve son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer alan Çetin Ay Kimdir? Bir dönem oğlu Taner Ay’ ın lüks yaşamı ile gündeme gelen Çetin Ay hakkında tüm merak edilenleri yazımızın devamında öğrenebilirsiniz. Almanya’da Sağlık alanında faaliyet gösteren ve İstanbul’da oteli bulunan Çetin Ay, bir dönem Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Düsseldorf Fahri Temsilcisi olarak görev yapmıştır ve aslen Kırşehirlidir.


Çetin Ay Hayatı ve Biyografisi

cetin ay hayati ve biyografisi

Çetin Ay, geçtiğimiz yaz aylarında dünyanın en büyük Cruise Gemisini (Turist kruvazörü) İstanbul’a getirtmiş ve adından söz ettirmiştir. AyCruise Yönetim Kurulu Başkanı olan Çetin Ay, KKTC yönetiminin geçen sene açıkladığı karar, 14 Haziran tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararda, “Bakanlar Kurulu, önergede belirtilenler ışığında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Düsseldorf Fahri Temsilcisi olarak atanan Çetin Ay’ın, görevden alınmasına karar verdi” denildi.

KKTC Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruoğlu, tüm fahri temsilcilikleri gözden geçireceklerini ve gerekli gördükleri isimleri görevden alacaklarını açıklamıştı. Kamuoyunun yoğun tepkisinin ardından Çetin Ay’ın görevden alındığı da, Başbakan Ersan Saner tarafından geçen hafta açıklanmıştı.


👉Hayrettin Güngör Kimdir, Kaç Yaşında?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu