Kimdir

Ceyhun Damla Kimdir, Kaç Yaşında? Ceyhun Damla Hayatı ve Biyografisi

Ceyhun Damla Kimdir, Kaç Yaşında? Ceyhun Damla Hayatı ve Biyografisi. Şarkılar Bizi Söyler Programına konuk olması sonrası merak edilen isimler arasında yer alan Ceyhun Damla Nerelidir? Ceyhun Damla Şarkıları araştırılmakta. Ceyhun Damla Nerede sahne alıyor? merak edenler için yazımızın devamında Ceyhun Damla hakkında tüm merak edilenleri derledik.

Ceyhun Damla Kimdir?

ceyhun damla kimdir

Katıldığı programlar ve seslendirdiği şarkılar ile son günlerde en çok dinlenen müzikler arasında yer alan şarkıları ile Ceyhun Damla Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? merak edilmekte. Kendi deyimiyle müziğe küçük yaşlarda başlayan Ceyhun Damla, 1981 yılında Balıkesir’de doğdu. 2023 yılında 42 yaşında olan Ceyhun Damla aslen Balıkesirlidir. 12-13 yaşlarında müziğe başlayan damla ilk olarak düğünlerde arkadaşları ile birlikte katıldığı düğünlerde klavye çalarak müzik hayatına başlamıştır.

Bunun üzerine kendini geliştiren Ceyhun Damla 16 yaşında Balıkesir’de en iyi Piyanist Şantör olarak anılmaya başlandı. Bunun üzerine Balıkesir’in ünlü restoranlarında programlar yapmaya başlamış ve kendini dahada geliştirmiştir. Ardından İstanbul’a taşınan Damla, 2006-2008 yıllarında büyük usta Nejat Alp ile çalışmaya başlamıştır.


Ceyhun Damla Hayatı ve Biyografisi

ceyhun damla hayati ve biyografisi

Günden güne kendini geliştiren ve bir çok şarkı seslendiren Ceyhun Damla ilk albümünü 2010 yılında Şansıma  ismi ile çıkardı. Ayrıca Burçin Biber’in bestesi  ve Ebru Gündeşin seslendirdiği Saygılarımla bestesinin akustik coverını yaptığını da belirtmiştir. Youtube da bir dönem en çok dinlenen sanatçı ve şarkılar arasında yer alan Ceyhun Damla, aynı zamanda 2015 yılında çeşitli mekanlarda sahne almaya başlamıştır. Ardından 3-4 tane single yapmış ve Tan Taşçı’nın Cumartesi şarkısını Tan Taşçı ile birlikte seslendirmiştir.

Son olarak Pandemi öncesinde Yazıklar olsun albümünü çıkaran Ceyhun Damla, 2015 yılında İstanbul’da sahne almaya başlayan Ceyhun Damla kendisine en yakın hissettiği ismin Hakan Altun olduğunu her fırsattta dile getirmektedir.

Instagram 👉 Ceyhun Damla


👉 İpek Özbey Kimdir, Nerelidir? İpek Özbey Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu