Kimdir

Cihangir Göktaş Kimdir, Kaç Yaşında? Mersinli Cihangir Göktaş Hayat Hikayesi?

Cihangir Göktaş Kimdir, Kaç Yaşında?. Geçtiğimiz yıllarda sosyal medyada bir video ile tanınan ve Ankara beni bulsun videosu milyonlar tarafından izlenen Mersinli Cihangir Göktaş ve Kenedy Dayı olarak da bilinen Cihangi Nerelidir? Merak edilmekte. Gelin birlikte Mersinli Cihangir Göktaş, Kenedy Dayının hayat hikayesini öğrenelim…

Cihangir Göktaş Kimdir?

mersinli cihangir kenedy dayi cihangir goktas kimdir kac yasinda nereli

Bir kaç yıl önce Ankara Beni bulsun diyerek sosyal medyada viral olan videosuyla oldukça izlenen Cihangir Göktaş bilinen adıyla Kenedy dayı ve Mersinli Cihangir olarak da bilinen Cihangir Göktaş Kimdir en çok araştırılan isimler arasında yer aldı. Hayat hikayesi ile herkesi şaşırtan Kenedy Dayı Mersinli Cihangir aslen Elazığlıdır.

Mersin esnafı tarafından çekilen bir video ile tanınan Mersinli Cihangir kimliği olmadığı için Ankara beni bulsun diyerek trend videolar arasında yerini almıştır. Hal böyle olunca videoyu gören İçişleri Bakanı Süleyman Soylu kendisine sahi çıkarak bir kimliğe sahip olmasını ve istediği gibi hastanelerde tedavi görmesini sağlamıştır. Gelin birlikte Mersinli Cihangir’in ilginç hayat hikayesini öğrenelim…


Mersinli Cihangir Göktaş Hayat Hikayesi?

Hakkında yazılan bir çok farklı hayat hikayesi bulunmakta. bunlardan biri daha önceden zengin olup, Amerika’da ikamet ettiği fakat parasının bir şekilde bittiği sonucunda bu hale geldiği söylenmektedir. Yine bazı yazılarda asker olduğu ve binbaşı olarak doğuda görev yaptığı sırada yoğun stresten etkilenerek psikolojik rahatsızlık geçirdiği söylenmektedir. Ayrıca Mersinli esnaflara göre İngiliz aksanıyla İngilizce konuştuğu aslında diksiyonu düzgün olduğu ve çok zeki olduğu da söylenenler arasında.

Sonuç olarak bakıldığında ise Mersinli esnafın yardımıyla hayatını sürdüren ve sosyal medyada paylaşılan videolarla ünlenen ‘Kenedy Dayı’ olarak bilinen Mersinli Cihangir, rahatsızlandığında kimliği olmadığı için hastanelerde tedavi olmakta zorluk yaşıyordu.

Durumu öğrenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, talimat verdi. Mersinli Cihangir’in kimlik bilgilerine ulaşılırken, isminin Cihangir Göktaş olduğu belirlendi. Göktaş’ın, 1972 yılında İzmir’de doğduğu, aslen Elazığlı olduğu öğrenildi. Cihangir Göktaş, yıllar sonra düzenlenen kimliğine kavuştu.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Mehmet Yıldız Kimdir, Nerelidir? 

Bizi İnstagram’ dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu