Kimdir

Emre Maraşlı Kimdir? Emre Maraşlı Ne İş Yapıyor? Emre Maraşlı Hayatı ve Biyografisi

Emre Maraşlı Kimdir? Emre Maraşlı Ne İş Yapıyor? Emre Maraşlı Hayatı ve Biyografisi. İnşaat sektöründe tanınan isimlerden olan başarılı ve genç iş insanı Emre Maraşlı Kaç Yaşında, aslen nereli? Emre Maraşlı Ne Mezunu? merak edilenler arasında yer aldı. Gelin birlikte Emre Maraşlı Neden gündem oldu? öğrenelim…

Emre Maraşlı Kimdir?

emre marasli kimdir

Başarılı bir kariyeri olan ve sektöründe öncü isimler arasında yer alan genç girişimci Emre Maraşlı Kimdir? araştırılmakta. Özellikle son günlerde bir röportajında söylediği sözler sonrasında gündem olan Emre Maraşlı, sosyal medya platformlarında sıklıkla konuşulmakta. 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emre Maraşlı, 2023 yılı itibari ile 40 yaşındadır ve İstanbulludur.

Eğitim hayatından bahsedecek olursak; İlk, orta ve lise eğitiminin ardından lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamladı. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Emre Maraşlı mezun olduktan hemen sonra iş hayatına atılmıştır. Ayrıca; Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.


Emre Maraşlı Ne İş Yapıyor?

Başarılı bir eğitim hayatı sonrasında üniversiteden  mezun olur olmaz inşaat sektörüne atılan ve başarıları sonrasında Emre Maraşlı Erguvan İnşaat’ın kurucusu ve sahibidir. İnşaat alanında önemli projelere imza attı. Erguvan İnşaat genel müdürü olan Emre Maraşlı, günümüzde bir çok başarılı projede yer almıştır. Bununla birlikte belirtelim ki; sayısız sosyal sorumluluk projesinde de yer almıştır.


Emre Maraşlı Hayatı ve Biyografisi

emre marasli hayati ve biyografisi

Genç yaşta iş hayatına atılan ve başarılı projeleri ile adından sık sık söz ettiren Emre Maraşlı, İnşaat alanında önemli projelere imza atmıştır. ardından ise aile şirketi olan Erguvan İnşaat’ta göreve başladı. 2005 yılında Erguvan İnşaat’ta çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 2007 yılında ise Erguvan İnşaat şirket yöneticisi olmuştur.

Günümüzde Erguvan İnşaat genel müdürü olarak çalışmalarına devem ediyor. İnşaat alanındaki projeleri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Emre Maraşlı 2013 yılında Erguvan Demirbaş Konut İnşaat Anonim Şirketini kurmuştur. Emre Maraşlı koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Özel hayatından kısaca bahsedecek olursak; Evli ve 1 kız babasıdır.

Twitter’da Emre Maraşlı 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu