Kimdir

Erkan Trükten Kimdir, Kaç Yaşında? Erkan Trükten Hayatı ve Biyografisi

Erkan Trükten Kimdir, Kaç Yaşında? Erkan Trükten Hayatı ve Biyografisi. Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan Erkan Trükten hangi partiden, milletvekili mi? Erkan Trükten Eşi Kim? Gelin birlikte Erken Trükten hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Erkan Trükten Kimdir?

erkan trukten kimdir kac yasinda

Cumhurbaşkanlığına adaylığını koyan isimlerden biri olan Erkan Trükten, son günlerden en çok merak edilen isimlerden biri oldu. 1980 yılında doğan Erkan Trükten, aslen Bulgaristanlıdır ve 2023 yılı itibari ile 43 yaşındadır. Ülkemizde yaşanan pandemi döneminde “Plandemi” diyerek gündeme de gelmiştir. Aldığı eğitimler sonrasında Trükten Deccal Derin Devleti ve Modern Sığlık Metafizik Derinlik isimli kitapları yazmıştır.

Eğitim hayatında ise; İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünü tamamlamıştır. Ülkesinde felsefe eğitimi de alan Trükten sosyal medyada hesaplarına bakıldığında kendisini tarih felsefecisi, araştırmacı ve yazar olarak tanıtmaktadır.


Erkan Trükten Hayatı ve Biyografisi

erkan trukten hayati ve biyografisi

Bir dönem açıklamaları ve yaptığı yorumlarla gündeme gele Erkan Trükten; Covid-19 aşılarına karşı çıkan ve pandemiye “plandemi” diyen, Trükten Paris Anlaşması’na karşı olduğunu söylüyor ve Dünya Sağlık Örgütü’nü Türkiye’den kovacağı vaadini veriyor.

İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünden mezun olması sonrasında; Sofya’da felsefe eğitimi almıştır. Dünya Tarihi, Felsefe, Felsefi Akımlar & Filozoflar kategorilerinde eserler kaleme almıştır. Yazarın kitapları çeşitli yayınevleri tarafından okurlarının beğenisine sunulmuştur.

Twitter 👉 Erkan Trükten 


👉İlhan Sabancı Kimdir, Kaç Yaşında?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu