Kimdir

Eva Benir Kimdir, Kaç Yaşında? Eva Benir Hayatı ve Biyografisi

Eva Benir Kimdir, Kaç Yaşında? Eva Benir Hayatı ve Biyografisi. Sosyal medyada gündeme gelen Eva Benir son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Yaptığı paylaşımlar sonrasında gelen sorular ile ilgili problem yaşadığını söyleyen Eva Benir hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik.

Eva Benir Kimdir?

eva benir kimdir

Geçtiğimiz yıl çıkardığı single sonrasında müzik sektörüne atılan Eva Benir kimdir? merak edilmekte. Sosyal medya fenomeni olarak da tanınan Eva Benir; Eğitimine Türkiye’de başlayan Eva Benir, 01.04.1997 yılında doğdu. 2023 yılı itibari ile 26 yaşındadır ve aslen Ankaralıdır. 

Eğitim hayatından bahsedecek olursak; ilkokul, ortaokul, liseden sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi.İngilizce eğitimi için İngiltere’nin en önemli okullarından biri olan England EC Cambridge English Language School’da eğitimini tamamladıktan sonra tekrar yurda döndü.


Eva Benir Hayatı ve Biyografisi

eva benir hayati ve biyografisi

Ilkokul eğitimini Ankara Mamak Ilkogretim okulunda tamamlamis Cebeci Kiz Meslek Lisesi’ nde lise eğitimini tamamlamis Çanakkale Onsekiz Mart Universitesi’ Uluslararası Ilişkiler bolumunu bitirdikten sonra Ingiltere’de England EC Cambridge English Language School da Ingilizce eğitimi aldiktan sonra Istanbul’a yerleşmiş çeşitli sosyal medya uygulamalarinda etkin olmuştur.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ Uluslararası İliskiler bolumunu bitirdikten sonra İngiltere’de England EC Cambridge English Language School da Ingilizce eğitimi aldıktan sonra İstanbul’a yerleşmiş çeşitli sosyal medya uygulamalarında etkin olmuştur.

Sosyal medya üzerinden çok beğenilen bir fenomen olan Eva Benir, yaptığı çalışmalar ve aldığı eğitimle adından söz ettiriyor. Eğitimine Türkiye’de başlayan Benir, ilkokul, ortaokul, liseden sonra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. İngilizce eğitimi için İngiltere’nin en önemli okullarından biri olan England EC Cambridge English Language School’da eğitimini tamamlamıştır.

Instagram 👉 Eva Benir


👉 Yavuz Ağıralioğlu Kimdir, Nerelidir? Yavuz Ağıralioğlu Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu