Kimdir

Gökhan Kayış Kimdir, Nerelidir? Gökhan Kayış Hayatı ve Biyografisi

Gökhan Kayış Kimdir, Nerelidir? Gökhan Kayış Hayatı ve Biyografisi. bu yazımızda en çok merak edilen isimlerden olan Gökhan Kayış  hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Gökhan Kayış Kaç Yaşında? Gökhan Kayış aslen nerelidir? gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Gökhan Kayış Kimdir?

gokhan kayis kimdir

Memur bir aileden gelen Gökhan Kayış, köşe yazarı, spiker, sunucu gibi birçok gazetecilik görevlerinde bulunmuştur. Gökhan Kayış 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. Yozgatlı olan Gökhan kayış, aslen baba tarafından Yozgat İli, Çekerek İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Çalışma hayatına 1994 senesinde, Flash TV’de başlamıştır. Özellikle Kanal D ve NTV’de önemli haberlerin altına imzasını atmıştır.

Daha sonra FOX TV’ de istihbarat şefi ve editör olarak çalışmıştır. Ardından TGRT Haber ve BBN Türk kanalına geçmiş, daha sonra ayrılmıştır. Bir çok kanalda başarılı haber ve programları sunmuştur.


Gökhan Kayış Hayatı ve Biyografisi

gokhan kayis hayati ve biyografisi

Günümüzde ise Sözcü TV bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Yaşanan deprem felaketinin ardından Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay ve diğer illerimiz ile güncel haberleri izleyenlerle buluşturmuştur. Hafta sonu Sözcü Tv’de Ceylin Çağatay ile birlikte canlı yayın programını sunmaya devam etmektedir. Gökhan Kayış evlidir, eşi de gazetecidir. İpek isminde bir kızı vardır. Kariyeri dışında spor ile de yakından ilgilenen başarılı isim sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

1994 yılında Flash TV’de çalışma hayatına başlayan Gökhan Kayış, sonrasında Kanal D, NTV, FOX TV, TGRT Haber, BBN Türk gibi kanallarda çalışmıştır. Gökhan Kayış, özellikle Kanal D ve NTV gibi kanallarda yaptığı haberlerle dikkat çekmiştir. Gökhan Kayış şimdilerde Sözcü TV bünyesinde gazetecilik kariyerine devam etmektedir. Gökhan Kayış evlidir ve İpek isminde bir kızı vardır. Galatasaray taraftarıdır.

Twitter 👉 Gökhan Kayış


👉 Erkan Trükten Kimdir, Kaç Yaşında? Erkan Trükten Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu