Hakkımızda

Öğrencilerin eğitim hayatında erişebileceği bilgileri sizlere sunmak için buradayız.

İlköğretimden, liseye liseden üniversiteye kadar girmiş veya girecek olduğunuz sınav sorularının önceki dönemde çıkmış sorularını sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

LGS, YKS KPSS, ALES, MSÜ, TUS, ve buna benzer tüm ÖSYM tarafından düzenlenen sınavların çıkmış sorular arşivini buradan PDF olarak indirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra sınavlara dair ders notları, kendinizi denemek için deneme sınavları ve online testlere ulaşabilirsiniz.

ÖSYM tarafından hazırlan sınavların konu ve soru dağılımlarını sizlerle paylaşacağız.

Çıkmış sorular olarak tüm sınava girecek öğrencilere şimdiden kolaylıklar diliyoruz.


Uyarı:

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.cikmissorular.org) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur.

Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarı okumuş olduklarını kabul eder.

Başa dön tuşu