Kimdir

Hasan Arda Kaşıkçı Kimdir, Nerelidir? Hasan Arda Kaşıkçı Hayatı ve Biyografisi

Hasan Arda Kaşıkçı Kimdir, Nerelidir? en çok merak edilenler arasında yer aldı. Sosyal Medya fenomeni olarak da bilinen Hasan Arda Kaşıkçı Twitter ve Switch yayıncılığı yapmaktadır. Hasan Arda Kaşıkçı babası, sevgilisi, boyu çok merak edilmekte. Gelin birlikte Hasan Arda Kaşıkçı Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Hasan Arda Kaşıkçı Kimdir?

hasan arda kasikci kimdir nerelidir kac yasinda e1674489080277

Hasan Arda Kaşıkçı son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. yaptığı yayınlar ile bir çok kişiye hitap eden ve çok fazla takipçisi olan Hasan Arda Kaşıkçı, 2012-2017 yılları arasında Avusturya’da eğitim aldı. Türkiye’deki birçok önemli olayla ilgili yaptığı yorumların yanı sıra spor başta olmak üzere pek çok komik ifadelerin de yer aldığı videolarıyla adından söz ettirmeyi sürdüren Hasan Arda Kaşıkçı her gün sosyal medyada binlerce kişi tarafından izleniyor.

Hasan Arda Kaşıkçı’yı Twitch’ten takip edebilmeniz için abone olmanız veya canlı olarak izlemeniz gerekmektedir. Eski videolarına göz atmak isterseniz aylık bir ücret ödemek zorundasınız


Hasan Arda Kaşıkçı Hayatı ve Biyografisi

hasan arda kasikci hayati ve biyografisi e1674489101974

Ünlü isimlere yönelik taklitleri ile de herkesi güldüren Hasan Arda Kaşıkçı’nın babasının Askeri personel olduğu söyleniyor. Beşiktaş hakkında çektiği videolarda yorumlarıyla taraftarlarını kızdıran ancak çok da sevilen Hasan Arda Kaşıkçı, hakasikci kullanıcı adıyla Twitch platformunda yayınlarını sürdürüyor.

Beşiktaş hakkında çektiği videolarda yorumlarıyla siyah beyazlıları ve zaman zaman diğer takım taraftarlarını kızdıran ancak çok da sevilen Hasan Arda Kaşıkçı Ankara’da yaşıyor. Babası asker. 2012-2017 yılları arasında Avusturya’da eğitim aldı. Ünlü isimlere yönelik taklitleri ile de herkesi güldürüyor. Ankara’da yaşamını sürdüren Hasan Arda Kaşıkçı, 2012-2017 yılları arasında Avusturya’da eğitim aldı.


İlginizi Çekebilir 👇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu