Kimdir

Hasan Çetinkaya Kimdir, Kaç Yaşında? Hasan Çetinkaya Hayatı ve Biyografisi

Hasan Çetinkaya Kimdir, Kaç Yaşında? Hasan Çetinkaya Hayatı ve Biyografisi. Bu yazımızda Acun Ilıcalı programında yüklü miktarda bağış yapan Hasan Çetinkaya Aslen Nereli? Hasan Çetinkaya Ne İş Yapar, Kimlerin Menajeri? sorularının cevapları ve Hasan Çetinkaya’nın westerlo ile alakası nedir? hakkında merak edilenleri derledik. Gelin birlikte tüm detayları öğrenelim..

Hasan Çetinkaya Kimdir?

hasan cetinkaya kimdir nerelidir kac yasinda

Eski bir futbolcu olan ve menajerlik yanı sıra bir çok görevde bulunan Hasan Çetinkaya Kimdir, Kaç Yaşında? hakkında tüm merak edilen soruları öğreneceğiz. 1981 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Hasan Çetinkaya Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümü mezunudur. 2023 yılı itibari ile 42 yaşındadır ve aslen Eskişehirlidir. Hasan Çetinkaya bir dönem Fenerbahçe Spor Kulübü İdari Menajeri olarak görev yapmıştır.

Ayrıca; Fransa’da Metz takımının alt yapısında futbola başlamış, 1994 ve 2003 yılları arasında Gençlerbirliği takımında forma giymiştir. Futbol kariyerinin ardından menajer olarak spor dünyasındaki yerini sürdüren Çetinkaya 2003 ve 2007 yılları arasında Gençlerbirliği Genel Menajerliği, 2007 ve 2008 yılları arasında Gaziantepspor, 2008 ve 2009 yılları arasında ise Ankaraspor Sportif Direktörlük görevini üstlenmiştir. Bununla birlikte Westerlo 2. başkanı olarak da görevini devam ettirmektedir.


Hasan Çetinkaya Hayatı ve Biyografisi

hasan cetinkaya hayati ve biyografisi

1981 Eskişehir doğumlu olan Hasan Çetinkaya, Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Hasan Çetinkaya Fenerbahçe Spor Kulübü İdari Menajeri’dir. Fransa‘da Metz takımının alt yapısında futbola başlamış, 1994 ve 2003 yılları arasında Gençlerbirliği takımında forma giymiştir.

Futbol kariyerinin ardından menajer olarak spor dünyasındaki yerini sürdüren Hasan Çetinkaya 2003 ve 2007 yılları arasında Gençlerbirliği Genel Menajerliği, 2007 ve 2008 yılları arasında Gaziantepspor, 2008 ve 2009 yılları arasında ise Ankaraspor Sportif Direktörlük görevini üstlenmiştir.


👉 Cansın Helvacı Kimdir, Kaç Yaşında? Cansın Helvacı Hayatı ve Biyografisi


Bizi Instgram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu