Kimdir

Kendi Düşen Ağlamaz Alize Rolündeki Eylül Tumbar Kimdir? Eylül Tumbar Kaç Yaşında, Nereli?

Kendi Düşen Ağlamaz Alize Kimdir? Eylül Tumbar Kaç Yaşında, Nereli? Ekranlara yeni tanınmaya başlayan Eylül Tumbar Nasıl Ünlü oldu? Eylül Tumbar Ne Mezunu, ne okudu? Bu yazımızda; Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Alize karakterine can veren Eylül Tumbar Hayatı ve Biyografisini sizler için araştırdık.

Eylül Tumbar Kimdir?

eylul tumbar kimdir

Ekranlarda yeni görmeye başladığımız genç oyuncu Eylül Tumbar Kimdir? merak edilmekte. Sinema ve dizi film oyuncusu olarak kariyerine başlayan Eylül Tumbar, 2002 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibari ile 21 yaşındadır ve aslen İzmirlidir. Sempatik tavırları ve başarılı oyunculuğu ile aranan isimler arasında yer alan genç oyuncuyu ileride çok fazla proje beklediği gözlemlenmekte..

Eğitim hayatından kısaca bahsedecek olursak; Lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra üniversite hayatını da  İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nden mezun olmuştur..


Eylül Tumbar Hayatı ve Biyografisi

eylul tumbar hayati ve biyografisi

Başarılı oyuncu Eylül Tumbar, son günlerde yıldızı parlayan oyuncular arasında yer almakta. Ekranlara ilk olarak dijital platform olan Netflix yapımı Biz Kimden Kaçıyorduk Anne kısa dizisi ile adım atmıştır. Ardından sempatik tavırları ve başarılı oyunculuğu ile TRT 1’in yeni dizisi Kendi Düşen Ağlamaz dizisindeki Alize karakteriyle adından söz ettirmektedir..

Instagram’da Eylül Tumbar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu