Kimdir

Ramazan Arıtürk Kimdir, Nerelidir? Ramazan Arıtürk Hayatı ve Biyografisi

Ramazan Arıtürk Kimdir, Nerelidir? Ramazan Arıtürk Hayatı ve Biyografisi. Avukat olan ve siyaset gündemine dair yorumları ile sık sık gündeme gelen Ramazan Arıtürk Kaç Yaşında? merak edilenler arasında. Bizde bu yazımızda Ramazan Arıtürk hakkında tüm merak edilenleri derledik.

Ramazan Arıtürk Kimdir?

ramazan ariturk kimdir nerelidir kac yasinda

Son günlerde en çok merak edilen isimlerden olan Ramazan Arıtürk, birçok firma için şirket danışmanlığı, sözleşme müzakereleri, şirket birleşme ve devralmaları ile yine bu şirketlerin yeniden yapılandırılması ve tasfiyeleri hizmeti veren Ramazan Arıtürk, aynı zamanda Elmadağ Hukuk Bürosunun kurucusudur. Birçok ulusal ve uluslararası tahkim davaları ile yerel mahkemelerde görülen hukuk davalarında yerli ve yabancı müvekkilleri temsil ettiği bilinmektedir.

Şehir Hastaneleri Projesinde ulusal ve uluslararası sözleşmeleri ile proje finans sözleşmelerinde Bakanlığa ve sonrasında özel sektöre hukuki danışmanlık yapmıştır. T.C Enerji Bakanlığı tarafından yaptırılmakta olan Sinop Nükleer Enerji Santralinin uluslararası sözleşmelerinde Bakanlık adına hukuki danışmanlık yapmış, bu konuda yapılmakta olan uluslararası müzakerelerde T.C Enerji Bakanlığı’nı temsil etmiştir.


Ramazan Arıtürk Hayatı ve Biyografisi

ramazan ariturk hayati ve biyografisi

Ramazan Arıtürk ayrıca uluslararası finans ve bankacılık, Uluslararası finans kuruluşları ve yabancı stratejik yatırımlarla ilgili olarak proje finansmanı alanında da şirketlere ve kurumlara danışmanlık vermektedir.

Ramazan Arıtürk Eğitimi

  • İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans, 1993
  • Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Ana Bilim Dalı, Yüksek Lisans, 2008
  • Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Ana Bilim Dalı, Doktora, 2011

Üyelikler

İstanbul Barosu, 1994

Diller

Türkçe, İngilizce

İnstagram 👉 Ramazan Arıtürk


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Açelya Topaloğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Açelya Topaloğlu Boyu, Kilosu Kaç?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu