Kimdir

Saliha Erdim Kimdir, Mesleği Ne? Saliha Erdim Hayatı ve Biyografisi

Saliha Erdim Kimdir, Mesleği Ne? Saliha Erdim Hayatı ve Biyografisi. Uzman aile danışmanı olarak da bilinen Saliha Erdim ailesi Kaç Çocuğu var? merak edilenler arasında yer aldı. Saliha Erdim Kaç Yaşında, Nasıl Ulaşabilirim? Saliha Erdim Hangi Cemaatten ,Saliha Erdim Sohbetleri ve Saliha erdim hastalığı da araştırılmakta. Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Saliha Erdim Kimdir?

saliha erdim kimdir meslegi ne

birçok sosyal projede yer alan ve son zamanlara özellikle sosyal videoları ile sık sık izlenen ve videoları paylaşım rekorları kıran Saliha Erdim Kimdir? En çok aile danışmanlığı hakkında sohbetleri ile tanınan ve bir çok konuda danışmanlık hizmetleri veren Saliha Erdim sohbetleri en çok araştırılanlar arasında yer aldı. 1956 yılında Samsun’da doğam Saliha Erdim, 2023 yılı itibari ile 67 yaşındadır ve aslen Samsunludur. 

Çocuk, aile alanlarında çalışmalar yürüten Saliha Erdim “Aile Okulu” altında yüzlerce sohbetlerde bulundu. Çeşitli dergiler ve televizyonlarda aile üzerine programlar ve konferanslarda konuşan Saliha Erdim, aile alanında önemli çalışmalarıyla biliniyor. Lisans eğitimini Uluslararası Newport Üniversitesi’nin Davranış Bilimleri Bölümünde tamamlayan uzman Aile Danışmanı ve yazar Saliha Erdim, aynı bölümde yüksek lisansını da tamamladı.


Saliha Erdim Hayatı ve Biyografisi

saliha erdim hayati ve biyografisi

Saliha Erdim 2012 yılında bitirdiği Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (KDTD)’nin süre ve içerik olarak Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliğinden ‘Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi’ni ve ‘Kognitif ve Davranış Terapisti’ unvanına sahip oldu.

Medya Etik Ödülüne de layık görülen Erdim, çeşitli organizasyonlarda aile ve çocuk üzerine seminerler verdi. Yeryüzü Eğitim Danışmanlık firmasının kurucu ortağı olan Saliha Erdim, profesyonel kimliği ile eğitimlerine devam ediyor. Erdim; Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (KDTD)’nin süre ve içerik olarak Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliği (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies-EABCT) standartlarına uygun şekilde düzenlediği teorik ve uygulamalı ‘Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi’ni 2012 yılında bitirdi ve ‘Kognitif ve Davranış Terapisti’ unvanını aldı.

Çeşitli vakıflarda, derneklerde ve sosyal organizasyonlarda “çocuk ve aile” üzerine konferanslar, seminerler verdi. Medya Etik Ödülü aldı. Yeryüzü Eğitim Danışmanlık firmasının kurucu ortağı oldu ve profesyonel eğitimci-danışman kimliği ile hizmetlerine devam ediyor. Aile eğitimi ve danışmanlığı hizmetlerine, ülkemizde ve yurt dışında devam eden yazar, evli ve 6 çocuk annesidir.

Instagram 👉 Saliha Erdim


👉 Veysi Dündar Kimdir, Nerelidir? Veysi Dündar Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu