Kimdir

Sude Zülal Güler Kimdir? Sude Zülal Güler Kaç Yaşında, Hangi Dizilerde Oynadı?

Sude Zülal Güler Kimdir? Sude Zülal Güler Kaç Yaşında, Hangi Dizilerde Oynadı? Son olarak Gönül Dağı dizisinde rol alan Sude Zülal Güler aslen nereli? En çok merak edilenlerden olan Gönül dağı Yeşim Karakteri ile dizide yer alan Sude Zülal Güler Hayatı ve Biyografisini sizler için derledik…

Sude Zülal Güler Kimdir?

sude zulal guler kimdir

TV ekranlarında yayınlandığı gün ve saatlerde reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisine Yeşim karakteri ile yer alan Sude Zülal Güler Kimdir? merak edilmekte. Günümüze kadar bir çok dizi ve filmde rol alan Sude Zülal Güler, sempatik tavırları ve başarılı oyunculuğu ile arana isimler arasında yer aldı.


Sude Zülal Güler Kaç Yaşında?

sude zulal guler kac yasinda

2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sude Zülal Güler 2023 yılı itibari ile 22 yaşındadır ve aslen Makedonya Üsküp kökenlidir. Eğitim hayatında bahsedecek olursak; Lise eğitimini Cengiz Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimine konservatuvar hazırlık süreci ile devam etmiştir.


Sude Zülal Güler Hangi Dizilerde Oynadı?

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2013 yılında “Çınar” dizisiyle adım atan Güler, ardından ise 2015 yılında Mayıs Kraliçesi dizisinde “Pınar” rolü ile ekranlarda yer almıştır. 2016 yılında “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde “Ayşe Sultan” karakterine hayat verdi. 2017 yapımı “İsimsizler” dizisinde “Biruske” rolünü canlandırdı.

2018 yılında “Keşif” filminde “Esma” karakteriyle rol aldı. Sude Zülal Güler, 2020 yılında “Şeref Sözü” dizisinde İsra Adabeyli karakterini, 2021 yılında “Kazara Aşk” dizisinde Şimal Karadeniz karakterini ve “Öğrenci Evi” dizisinde Esra karakterini oynadı. 2022 yılında “Gülümse Kaderine” dizisinde Yaren (Gülsün Güneş) karakterini ve “Tozluyaka Mavi Güneş” dizisinde Mavi Güneş karakterini canlandırdı. 2023 yılında başlayan “Gönül Dağı” dizisinde Yeşim Soner karakterini oynuyor.


Sude Zülal Güler Hayatı ve Biyografisi

sude zulal guler hayati ve biyografisi

Sude Zülal Güler, oyunculuk kariyerine başladığı günden bu yana birçok başarılı ve sevilen yapımın kadrosunda yer aldı. En büyük çıkışını 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Ayşe Sultan karakteri ile yaptı. Bu dizideki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Güler, daha sonra İsimsizler, Şeref Sözü, Kazara Aşk, Gülümse Kaderine, Tozluyaka Mavi Güneş gibi dizilerde başrol ve yardımcı oyuncu olarak rol aldı.

Güler, ayrıca 2018 yılında Keşif filminde Esma karakteriyle beyaz perdeye de adım attı. Güler, şimdilerde ise Gönül Dağı dizisinde Yeşim Soner karakterini canlandırıyor. Güler, bu karakterle hem komedi hem de dram yönünü gösteriyor. Güler, oyunculuk kariyerinin yanı sıra reklam yüzü olarak da çalıştı. Teknosa, Anadolu Sigorta, Lezita, Cheetos, Microsoft, Tamek, Darüşşafaka Okulları, Maret gibi markaların reklam filmlerinde oynadı.


Instagram Sude Zülal Güler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu