Kimdir

Şule Aydın Kimdir, Aslen Nereli? Şule Aydın Hayatı ve Biyografisi

Şule Aydın Kimdir, Aslen Nereli? Şule Aydın hayatı ve Biyografisi. Aslında Şule Aydın ekranlardan tanısak da turizm alanında oldukça başarılı bir isimdir. Halk TV de sunuculuk da yapan Şule Aydın evli mi? Şule Aydın Kaç Yaşında? Gelin birlikte Şule Aydın hakkında merak edilenleri öğrenelim…

 Şule Aydın Kimdir?

sule aydin kimdir

Gündeme dair yorumları ve yaptığı programlar ve ayrıca youtube kanalında çektiği videolar ile sık sık araştırılan isimler arasında yer alan Şule Aydın Kimdir? merak edilmekte. Gazeteci ve yazar kimliği yanı dışında aynı zamanda gezi turizm alanında da uzman olduğu bilinen Şule Aydın, özel hayatı ile ilgili fazla paylaşım yapmamaktadır. 2020 yılında Halk TV’de ile yolları ayırmış ve ardından 2 yıl sonra tekrar Halk TV’de çalışmaya başlamıştır.

Geçtiğimiz yıllarda Enver Aysever ile birlikte Tele1 TV kanalında Ayrıntılar programında yer aldı. Ayrıca Şule Aydın’ın bir Youtube kanalı bulunmaktadır.


Şule Aydın Hayatı ve Biyografisi

sule aydin hayati ve biyografisi

Genel olarak Şule Aydın gazeteci yazar, sunucu moderatör olarak tanınsa da, aslında gezi rehberlik alanında da oldukça aktif olduğu dönemlerde olmuştur. Hatta öyle ki; Turizm konusunda birçok kitabı bulunmaktadır. Turizm rehberlik adına yazdığı kitapları; Kriz ve Stres Yönetimi, Turizm İşletmelerinde Çalışan İlişkileri Yönetimi, Turizmde Güncel Konu ve Eğilimler olarak sayılabilir.

Şule Aydın’ın son yazdığı kitabı “Turizm İşletmelerinde Çalışan İlişkileri Yönetimi”, Detay Yayıncılık – Akademik Kitaplar tarafından okurların beğenisine sunulmuştur. Çeşitli bası ve yayın medya kuruluşlarında çalışan Şule Aydın son olarak Halk TV’ de Haber Masası Programında sunuculuk yapmaktadır. Bununla birlikte kendi yotube kanalında da gündeme dair videolar çekerek yayınlamaktadır.

Twitter 👉 Şule Aydın


👉 Murat Bardakçı Kimdir, Aslen Nereli? Murat Bardakçı Hayatı ve Biyografisi

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu