Kimdir

Veysi Dündar Kimdir, Nerelidir? Veysi Dündar Hayatı ve Biyografisi

Veysi Dündar Kimdir, Nerelidir? Veysi Dündar Hayatı ve Biyografisi. Gazeteci yazar olarak da bilinen Veysi Dündar Kaç Yaşında? Bir çok farklı projede yer alan Veysi Dündar Hangi Gazetede Yazıyor?  Gelin birlikte Veysi Dündar hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Veysi Dündar Kimdir?

veysi dundar kimdir nerelidir

Köşe yazıları ile sıklıkla gündeme gelen Veysi Dündar Kimdir? merak edilenler arasında yer aldı. Gazeteci ve yazar kimliği ile de tanınan Veysi Dündar aynı zamanda film yapımcılığı da yapmıştır. 1977 yılında Mardin’de doğan Veysi Dündar 2023 yılı itibari ile 46 yaşındadır ve aslen Mardinlidir. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü’nde tamamlamıştır. Kanal 6’da muhabirlik yaptıktan sonra Kanal 9’da haber müdürü olarak görev yapmaya devam etmiştir.

Veysi Dündar, 2007 yılında yapımcılığa adım atmış ve ilk filmini çekmiştir. 2010 yılında Nene Hatun adlı ikinci filmini de çeken Dündar, sonrasında çeşitli kurum ve haber sitelerinde binlerce makale yayınlamıştır. ”Ötekileştirme” adında kitabı vardır. Veysi Dündar aynı zamanda Para Analiz ve birçok alternatif medya kuruluşunda da makaleler kaleme almıştır. Dündar gazeteci, yazar ve sinemacıdır.


Veysi Dündar Hayatı ve Biyografisi

veysi dundar hayati ve biyografisi

Mardin Midyat’ta doğan Veysi Dündar, Kocaeli Üniversitesi Elektronik Haberleşme mezunudur. 1998- 1999 Kanal 6’da muhabirlik, 1999-2000 Kanal 9’da Haber Müdürü olarak görev yaptı. 2007 yılında yapımcılığını yaptığı ilk filmini çekti. Son beş yıldır aralıksız her gün Ocak Medya ve çeşitli haber sitelerinde bin beş yüzün üzerinde makale yazdı. Yazarın “Ötekileştirme” adında yayınlanmış bir kitabı vardır.

2010 yılında Nene Hatun adlı ikinci filmini de çeken Veysi Dündar, sonrasında çeşitli kurum ve haber sitelerinde binlerce makale yayınlamıştır. Veysi Dündar’ın ayrıca ”Ötekileştirme” adında bir de kitabı vardır. Veysi Dündar aynı zamanda Para Analiz ve birçok alternatif medya kuruluşunda da makaleler kaleme almıştır. Bununla birlikte Dündar gazeteci, yazar ve sinemacıdır.

Twitter 👉 Veysi Dündar


👉 Yılmaz Üzeyiroğlu Kimdir, Nerelidir? Yılmaz Üzeyiroğlu Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu