Kimdir

Yasin Cengiz Kimdir, Nerede Yaşıyor? Yasin Cengiz Hayatı ve Biyografisi

Yasin Cengiz Kimdir, Nerede Yaşıyor? Yasin Cengiz Hayatı ve Biyografisi. Deprem sonrası en çok merak edilenlerden biri de TikTok Yasin Cengiz Öldü mü? Yasin Cengiz Serveti Ne Kadar, Kaç Kilo? Göbeğiyle Dom Dom Yes Yes Şarkısı ile Dans Eden Yasin Cengiz Kaç Yaşında? Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Yasin Cengiz Kimdir?

yasin cengiz kimdir nerede yasiyor serveti be kadar

Tarlada çalışırken Dom Dom Yes Yes şarkısında göbeğiyle dans eden ve sosyal medya platformlarından olan TikTok da videosu yayılarak ünlenen Yasin Cengiz Kimdir, Depremde Öldü mü? en çok merak edilenler arasında yer aldı. 1994 doğumlu olan Cengiz, ve 2023 yılı itibariyle 29 yaşındadır.

Videoları sosyal medyada günden güne izlenen Yasin Cengiz, ünlenmesi sonrasında Pascal Nouma, Gedson Fernandes ve CZN Burak gibi ünlülerle video çekerek ününe ün kattı. Göbek şov yapan adam’ diye tanınan Kayseri‘de yaşayan Yasin Cengiz neredeyse hemen hemen her ünlü ile birlikte videoları bulunmakta.


Yasin Cengiz Hayatı ve Biyografisi

yasin cengiz kac kilo yasin cengiz hayati ve biyografisi

Şibili şibili dom dom şarkısıyla göbeğini oynatarak hatırı sayılı bir servete ulaşan Yasin Cengiz göbek attığı videolar ile ünü dünyaya yayılınca Azerbaycan’dan Dubai’ye gezmediği, görmediği yer kalmadı diyebiliriz. Videoları milyonlarca kişi tarafından izlenen Yasin Cengiz sempatik tavırları ile de ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Çektiği videolar Türkiye sonrasında birçok ülkede izlenen Yasin Cengiz, dönerci, pizzacı gibi mekanların açılışlarına da katılarak meşhur dansını yaptı. Yasin Cengiz ne kadar kazandığı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Yasin Cengiz’in TikTok’da 7.9 milyon takipçisi bulunmaktadır. Instagram’da ise 866 bin takipçi bulunmaktadır.

https://www.tiktok.com/@yasincengiz38/video/7163364537314413826?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7187019162257819142

Yasin Cengiz Tiktok: @yasincengiz38 

Yasin Cengiz Instagram: @yasincengiz0038


👉Selçuk Tepeli Kimdir, Aslen Nereli? Selçuk Tepeli Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu