Kimdir

Yılmaz Üzeyiroğlu Kimdir, Nerelidir? Yılmaz Üzeyiroğlu Hayatı ve Biyografisi

Yılmaz Üzeyiroğlu Kimdir, Nerelidir? Yılmaz Üzeyiroğlu Hayatı ve Biyografisi. Katıldığı programlar ve yaptığı yorumlarla sık sık gündeme gelen Yılmaz Üzeyiroğlu serveti ne kadar? merak edilenler arasında yer aldı. Siyasi kimliği ile de tanınan Yılmaz Üzeyiroğlu Ses Partisi kurucularından olduğu da bilinmekte. Gelin birlikte Yılmaz Üzeyiroğlu hakkında merak edilenleri öğrenelim…

Yılmaz Üzeyiroğlu Kimdir?

yilmaz uzeyiroglu kimdir nerelidir

İnşaat sektöründeki başarıları ve tecrübeleri ile tanınan ünlü iş insanı Yılmaz Üzeyiroğlu Kimdir? merak edilmekte. Üzeyiroğlu İnşaat’ın Sahibi Sayın Yılmaz Üzeyiroğlu, 1969 Ağrı da doğdu. 2023 yılı itibari ile 54 yaşındadır ve aslen Ağrılıdır. Ekonomi bölümünü mezunu olan Üzeyiroğlu, 32 yıldır İstanbul, İzmir ve Aydın Kuşadası’nda inşaat sektöründe faaliyet gösteren Üzeyiroğlu İnşaat’ın sahibidir. Aynı zamanda 5 dilde konuşabilen, uluslararası ilişkileri iyi bilen, iki çocuk babasıdır.

İş yaşamıma ilk olarak Koç Holding Kuruçeşme Divan yapımında başladı ve ardından inşaat konut yapımı ve satımına kendi kurduğu şirketle devam etti.


Yılmaz Üzeyiroğlu Hayatı ve Biyografisi

yilmaz uzeyiroglu hayati ve biyografisi

Ağrı’ya bağlı Tutak ilçesinin Reşe köyünde dünyaya gelen Yılmaz Üzeyiroğlu 1696 doğumludur. Üzeyiroğlu İnşaat’ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Yılmaz Üzeyiroğlu, 1985 ten beri inşaat sektöründe bazı projelere imza atmıştır. Yılmaz Üzeyiroğlu kapatılmadan önce Barış Ve Demokrasi Partisi (BDP) Ağrı Belediye başkanlığına aday adayı olmuştur.

Üzeyiroğlu İnşaat yaptığı projelerinde faiz almamasıyla bilinmesiyle birlikte bir çok projeye imza atmıştır. Üzeyiroğlu İnşaat Taahhüt Gıda Petrol Turizm Otomotiv İç ve Dış Ticaret San. Ltd. Şirketi inşaat sektöründe İzmir Kuşadası ve Türkiye genelinde önemli projelere imza atmıştır. Alışveriş merkezi, Hotel, Rezidans Daireler, İş Merkezi ve Lüx Villa Projeleri hayata geçirip, tamamladiğı projelerin uzun yıllar takip ve gelişimini devam ettiren Yılmaz Üzeyiroğlu, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Fenerbahçe’de kongre üyesi ve TÜSİAD üyesidir.

Twitter 👉 Yılmaz Üzeyiroğlu


👉Aydın Ağaoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Aydın Ağaoğlu Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu