Kimdir

Labada Gurme Sahibi Gonca Saldanlı Kimdir, Kaç Yaşında? Gonca Saldanlı Hayatı ve Biyografisi

Labada Gurme Sahibi Gonca Saldanlı Kimdir, Kaç Yaşında? Gonca Saldanlı Hayatı ve Biyografisi. Girişimci kadınlar arasında örnek gösterilen Gonca Saldanlı son günlerde mera edilen isimler arasında yer aldı. Sahibi olduğu Labada Gurme adından söz ettiren Gonca Saldanlı aslen nereli? Gelin birlikte Gonca Saldanlı hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Gonca Saldanlı Kimdir?

gonca saldanli kimdir

Başarılı iş kadınları arasında yer alan ve adından sık sık söz ettiren Labada Gurme Sahibi Gonca Saldan Kimdir? araştırılmakta. Labada Gurme dışında ayrıca Needion adlı e-ticaret markasının da sahibi olan Gonca Saldanlı, girdiği her sektörde başarılı şekilde faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte AYDEM Holding yönetim kurulu üyelerinden biri olarak iş dünyasında da önemli adımlar atmaya devam etmektedir..

30’lu yaşlarda olduğu bilinen Gonca Saldanlı, Bir dönem Masterchef Tv programında konuk Jüri üyesi olarak bulunmuştur.


Gonca Saldanlı Hayatı ve Biyografisi

gonca saldanli hayati ve biyografisi

Denizli’de bulunan Labada Gurme Sahibi olan Gonca Saldanlı aynı zamanda başarılı girişimci kadınlar arasınd ayer almaktadır. Elini nereye etsa başarı sağlayan Gonca Saldanlı, Labada Gurme’nin sahibi olarak restoran işletmeciliği alanında faaliyet göstermektedir. Restoranın menüsü zengin ve çeşitli lezzetlerle doludur.. Labada Gurme, müşterilerine hem araçla teslim hem de içeride servis seçenekleri sunmaktadır ve paket servis hizmeti de vermektedir. Restoranın atmosferi, keyifli bir yemek deneyimi yaşatmak için özenle tasarlanmıştır..

Gonca Saldanlı’nın eşi Baran Saldanlı, 34 yaşındadır ve bu ikili iş dünyasındaki başarılarıyla adlarından sıkça söz ettirmektedir. Gonca Saldanlı, ailesiyle birlikte hem iş hem de aile hayatını dengeli bir şekilde sürdürerek başarılı bir iş kadını ve girişimci olarak kendini kanıtlamıştır..

Labada Gurme ve Needion adlı e-ticaret markasının sahibi oması yanı sıra, kendisi Ceyhan Saldanlı’nın gelinidir. Ceyhan Saldanlı ise Bereket Enerji Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır..

Instagram’da Gonca Saldanlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu