Kimdir

İbrahim Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında? İbrahim Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

İbrahim Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında? İbrahim Yılmaz Hayatı ve Biyografisi. Sosyal medyada sıklıkla video paylaşan ve takipçilerine para dağıtan İbrahim Yılmaz Nereli, Serveti Ne Kadar? Armed Güvenlik İbrahim Yılmaz evli mi? soruları araştırılmakta. Gelin birlikte İbrahim Yılmaz hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

İbrahim Yılmaz Kimdir?

ibrahim yilmaz kimdir

Sıfırdan başlayarak ilginç bir hayat hikâyesi olan İbrahim Yılmaz Kimdir? genel olarak güvenlik sektörünün önde gelen ve başarılı firmalarından olan Armed güvenlik kurucusu ve sahibi olan İbrahim Yılmaz, aynı zamanda sosyal medya platformlarından olan İnstagram facebook gibi mecralarda takipçilerine para dağıtması ile de gündeme gelmekte..

YouTube kanalı ile de bir çok takipçisi olan İbrahim Yılmaz, Geçtiğimiz yıllarda ise dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes’e konuk oldu. 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İbrahim Yılmaz, 2023 yılı itibari ile de 38 yaşındadır ve aslen Çorumludur.  Başarılı İş insanları arasında yer alan İbrahim Yılmaz, hayallerinin peşinden koşup, kendi işini kurmak isteyen herkese örnek olarak da gösterilmektedir..


İbrahim Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

ibrahim yilmaz hayati ve biyografisi

Genel olarak kısaca hayat hikayesinden bahsedecek olursak; İbrahim Yılmaz bir güvenlik şirketinde çırak olarak işe başlamıştır. O firmadaki ustasına çıraklık edip işi öğrendikten sonra, yıllar içinde kendine kattıkları ve öğrendikleir ile birlikte kendi işini kurmaya karar vermiştir. İşe başladığı ilk dönemlerde bir iş yeri olmaması sebebi ile kartvizite telefon numarası olarak ev telefonunu yazmıştır. Güvenlik sistemleri üzerine ürün satmak için, kartvizitini kapı kapı dolaşarak her yere dağıtarak ilk olarak pazarlamaya başlamıştır..

Hedefine yavaş yavaş ulaşan İbrahim Yılmaz, ilk zamanlar kartvizitte işyeri numarası yerine ev numrası yazdığı için ve annesinin okuma yazma bilmemesi sebebiyle müşterilerin yarısını kaybettiğini de her defasında dile getirmektedir. Buna rağmen işini geliştirmiş ve günden güne popüler bir firma ve güvenilir bir kişi olmuştur. Günden güne artan müşterileri ve kalitesi ile başarılarına devam eden İbrahim Yılmaz aynı zamanda sosyal medya fenomeni de olmuştur..

Bunlarla yetinmeyen iş adamı ve fenomen olan  İbrahim Yılmaz, “Bir iyilik yap” ismini taşıyan şarkısını The Medya Post etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınladı. Sözleri Koray Albayrak ve İbrahim Yılmaz’a müziği Koray Albayrak’a ait olan şarkının düzenlemesini Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu yaptı. Video klipin yönetmen koltuğunda ise İbrahim Yılmaz oturuyor..

Instagram’da İbrahim Yılmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu