Kimdir

Kirli Sepeti Dizisinde Kıymet Rolündeki Su Kutlu Kimdir? Su Kutlu Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Kaç? Su Kutlu Hayatı ve Biyografisi

Kirli Sepeti Dizisinde Kıymet Rolündeki Su Kutlu Kimdir? Su Kutlu Kaç Yaşında? Su Kutlu Hayatı ve Biyografisi. Başarılı oyuncular arasında yer alan Su Kutlu son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Su Kutlu Hangi filmlerde Oynadı? Su Kutlu nereli? Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Kirli Sepeti Dizisinde Kıymet Rolündeki Su Kutlu Kimdir?

kirli sepeti dizisinde kiymet rolundeki su kutlu kimdir

Gün geçtikte yıldızı parlayan oyuncu Su Kutlu kimdir? merak edilmekte. Genç yaşına rağmen bir çok film ve dizide rol alan Su Kutlu, 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ekranlara ilk olarak Eti Maximus reklam filmiyle adım atmış ve başarısı ile keşfedilmiş ve yine ardından bir çok dizi ve film için oyunculuk teklifleri almıştır.

Su Kutlu Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Kaç?

su kutlu kac yasinda boyu kilosu kac

Küçük yaşta ekran karşısına geçen Su Kutlu, oyunculukta ki başarısını kanıtlamış ve böylelikle bir çok role hayat vermiştir. 2023 yılı itibari ile 32 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Su Kutlu, 1.66 boyunda, 45 kg’dir.


Su Kutlu Hayatı ve Biyografisi

su kutlu hayati ve biyografisi

Annesi ile hayatına devam eden Su Kutlu, uzun bir süre bohem tarzda bir yaşantı süren Kutlu, Lise eğitiminden sonra henüz üniversiteye başlamamış olan oyuncu, psikolog olma arzusu olmadığını lakin merak ettiği için psikoloji okumak istediğini, bunu da hangi yaşta yapacağının kararını henüz vermediğini belirtiyor.

Oyunculuk alanında da herhangi bir eğitim almamış olan Su Kutlu, Eti Maximus reklam filmiyle keşfedilmiş ve ardından Hayatımın Rolü, Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzelköylü ve Arkadaşlar İyidir gibi projelerde yer almış ve oyuncu koçlarıyla çalışmıştır. Çocukluğundan beri asi bir karakteri olan Su Kutlu, motorcuları sever. Medyatik olmadan önce hızlı ve renkli bir özel hayatı olan oyuncunun, şu dönemde herhangi bir birlikteliği yoktur.

Gezmeyi çok seven oyuncu, sık sık yurtdışı seyahatlerine giderek yeni yerler keşfetmekten zevk alır. Türkiye’de yaşamaktan memnun olmadığını belirten Kutlu, 35 yaşından sonra yurtdışında çocuklarıyla beraber mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmenin planını yapmakta ve şu dönemde sık sık farklı ülkeleri ziyaret ederek yerleşeceği yeri aramaktadır.

Özellikle Güzel Köylü dizisinde Sude karakterini canlandırması ile gündeme gelmiş daha öncesinde ise, Çalıkuşu Mişel, Ali Ayşe’yi Seviyor dizisinde Nazlı, Hayatımın Rolü’nde ise Amelya, Arkadaşlar İyidir dizisinde Gizem karakterleriyle boy göstermiştir.

Instagram’da Su Kutlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu