Kimdir

Cansın Helvacı Kimdir, Kaç Yaşında? Cansın Helvacı Hayatı ve Biyografisi

Cansın Helvacı Kimdir, Kaç Yaşında? Cansın Helvacı Hayatı ve Biyografisi ve boyu kilosu kaç? en çok merak edilenler arasında yer aldı. Özellikle deprem bölgesinde A Haber spikeri olarak yaptığı yayınlar sonrasında  araştırılan isimler arasında yer alan Cansın Helvacı, kiminle evli? neden ayrıldı? soruları da merak edilenler arasında . Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Cansın Helvacı Kimdir?

cansin helvaci kimdir nerelidir

2013 yılından bu yana spikerlik muhabirlik ve sunuculuk görevleri yapan Cansın Helvacı ilk olarak meslek hayatına Habertürk’te başlamıştır. 1989 yılında doğan Cansın Helvacı 2024 yılı itibarı ile 35 yaşındadır ve aslen Selaniklidir. ilk ve orta öğrenimini doğduğu şehir olan İzmir’de tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Haber sunuculuğu ilk olarak Habertürk’te deneyimledi.

1989 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel isim aslen Selanik göçmenidir. Annesi Canan Hanım, babası ise Kuşadaşı Vergi Dairesi’nden emekli Saim Bey’dir. Babasını 2016 yılında yitirmiştir.


Cansın Helvacı Hayatı ve Biyografisi

cansin helvaci hayati ve biyografisi

Habertürk ekranlarında sunuculuk yapan Cansın Helvacı şimdilerde A Haber kanalında gece haberlerini sunuyor. Helvacı, A Haber ekranlarında hafta içi 23:00- 02:00 arası Gece Ajansı isimli programı sunuyor. Ayrıca Memleket Meselesi isimli programı da hazırlayıp sunmaktadır. Cansın Helvacı’nın evli mi bekar mı olduğu konusunda ise net bir bilgi bulunmamakla beraber, evlendiğine dair bir bilgi yok.

Bu nedenle Cansın Helvacı’nın henüz bekar olduğunu tahmin ediyoruz.

Cansın Helvacı, en son 14 Mayıs 2020 Perşembe akşamı sunduğu programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve Yeni Şafak Yazarı Ali Saydam’ı konuk etti. Helvacı’nın konuklarına sorduğu konu ise siyasette son günlerde yaşanan gelişmeler oldu.

İnstagram 👉 Cansın Helvacı


👉Yücel Yılmaz Kimdir, Nerelidir? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu