Kimdir

Selçuk Tepeli Kimdir, Aslen Nereli? Selçuk Tepeli Hayatı ve Biyografisi

Selçuk Tepeli Kimdir, Aslen Nereli? Selçuk Tepeli Hayatı ve Biyografisi. Gazeteci olması yanı sıra son günlerde yorumları ile sık sık gündeme gelen  Selçuk Tepeli annesi babası kimdir? Selçuk Tepeli alevi mi? Selçuk Tepeli Nerede Çalışıyor? sorularını cevaplayacağız. İşte tüm merak edilenler…

Selçuk Tepeli Kimdir?

selcuk tepeli kimdir nerelidir kac yasinda

Çok merak edilen Selçuk Tepeli Kimdir? sorusu cevabına. Uzun yıllardır gazetecilik yapan Selçuk Tepeli bir çok Kanalda görev almıştır. 1974 yılında Silivri’de doğan Selçuk Tepeli 2024 yılı itibari ile 50 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı. Başarılı geçen eğitim hayatı sonrasında kariyer basamaklarını tırmanmaya devam etmiştir.

İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilen Selçuk Tepeli, Aktüel dergisi, Newsweek (Türkiye) Dergisi Eski Genel Yayın Yönetmenliği, Habertürk Gazetesi Haftasonu Ekleri Yayın Yönetmenliği görevini yürütmüştür. Ciner Yayın Holding – Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir.


Selçuk Tepeli Hayatı ve Biyografisi

selcuk tepeli hayati ve biyografisi

Eğitim hayatında Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümünü bitiren Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri mastırını yaptı. Aynı okulda Yazılı Basın Yönetim ve Hukuku mastırını da tamamlayan Selçuk Tepeli, şu görevlerde bulundu: Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliği, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini icra etti.

Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yaptı. Temmuz 2018’de Habertürk gazetesi kapandıktan sonra da bir süre Habertürk TV genel yayın yönetmenliğini yaptı.

Birkaç ay önce bu görevi de bırakan Selçuk Tepeli Habertürk TV’de Gün Başlıyor programında sunucu – yorumcu olarak görev yapıyordu. Selçuk Tepeli, Eylül 2020 itibariyle Fox Ana Haber ile ekranlardaki yerini almaya devam ediyor.   Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinde getirilmişti.


Instagram 👉 Selçuk Tepeli 


👉 Çetin Ay Kimdir, Serveti Ne Kadar? Çetin Ay Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu