Kimdir

Tayfun Duygulu’nun Eşi Bella Duygulu Kimdir? Bella Duygulu Kaç Yaşında?

Tayfun Duygulu’nun Eşi Bella Duygulu Kimdir? Bella Duygulu Kaç Yaşında? Tayfun Duygulu‘nun eski eşi Beste Açar ile birlikte ekranlarda görünmesi sonrasında gündeme gelen Bella Duygulu hayatı merak edilenler arasında yer aldı. Gelin birlikte Bella Duygulu Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Bella Duygulu Kimdir?

bella duygulu kimdir

Eski oyunculardan olan ve günümüzde program sunucusu olan Evrim Akın’ın sunduğu programa konuk olan Tayfun ve Bella Duygulu çifti son günlerde en çok merak edilenler arasında yer aldı.  Tayfun Duygulu ilk evliliğini 1996’da  Kayahan’ın kızı Beste Açar ile yapmıştır. 1997’de boşanan çift, yıllar sonra yeniden bir araya geldi.

Şimdiki eşi Bella Duygulu’nun isteği üzerine eski eşiyle Beste açarla bir araya gelmesi sonrasında Bella Duygulu araştırılmaya başlandı. Bella Duygulu hayatına geçmeden önce Tayfun Duygulu’dan kısaca bahsedecek olursak; Tayfun Duygulu, 90’llyillarda çıkardığı hit şarkıları ile müzik dünyasına damga vurmuş ve hala geniş bir hayran kitlesine sahip olan sevilen bir isimdir.

‘Hadi Yine iyisin’, ‘Seninle Ölürüm’, ‘Kendine Gel’ ve ‘Duman Oldum’ gibi birçok hit şarkinin sahibi olan Tayfun Duygulu, günümüzde de müzik kariyerine devam etmektedir. Kasım 2020’de 10 aylık bir birlikteliğin ardından hayatını Bella Duygulu ile birleştiren Tayfun Duygulu’nun esi Bella Duygulu, hem Türk hem de yabancı kökenlere sahiptir. Bella Duygulu’nun anne tarafı Yugoslav kökenli iken baba tarafı ise Giresunlu ‘dur.


Bella Duygulu Hayatı ve Biyografisi

bella duygulu hayati ve biyografisi

Bella Duygulu, 4 Kasım 1985 tarihinde dünyaya gelmiş ve mimarlık eğitimi almıştır. Ancak son donemde moda sektörüne de ilgi duyan Bella Duygulu, yeni projelerle adından söz ettirmeye başlamıştır.

Tayfun Duygulu’nun eşi Bella Duygulu’nun, Türk müzik dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan esiyle birlikte mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Bella Duygulu’nun ilerleyen dönemlerde nasıl projelere imza atacağı ve müzik dünyasındaki etkisi merak konusu olmaya devam ediyor.


Instagram Bella Duygulu

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu