Bilgi Havuzu

En İyi Ders Anlatan YKS YouTube Kanal Önerileri 2024 (TYT-AYT)

En İyi Ders Anlatan YKS YouTube Kanal Önerileri 2024 (TYT-AYT). Bu yazımızda 2024 YKS girecek adaylar için sınava hazırlanırken faydalı olması açısından YKS (TYT-AYT)  Youtube kanal önerileri 2024 listesini hazırladık. Listemizde her ders için 3-4 öğretmene yer verdik ve anlatımını sevdiğiniz öğretmenin ders videolarını izleyebilirsiniz.

En İyi Ders Anlatan YKS YouTube Kanal Önerileri 2024

en iyi ders anlatan yks youtube kanal onerileri 2024

2024 YKS hazırlık sürecinde dershaneye gitmeye gerek kalmadan Youtube’da alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış konu anlatım, örnek soru çözüm ve çıkmış soru çözüm videolarıyla en etkili şekilde dershaneyi evinize getirebilirsiniz. Hazırladığımız liste daha önceli yıllarda YKS TYT-AYT sınavına hazırlanan öğrencilerin en çok tercih ettiği ve önerdiği Youtube ders kanal önerilerinden oluşmaktadır.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte dershaneye gitmeden de sınavlara hazırlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle kendinize bir program hazırlayıp hazırladığınız programa uyarak belirlediğiniz saat ve günlerde belirlediğiniz derslerin konu anlatımı soru çözümleri ve çıkmış sorularının videolarını Youtube’dan izleyebilirsiniz.

Örnek bir program sunacak olursak; 2 saat Matematik, 2 saat Türkçe, 1 saat Coğrafya gibi. Eksik hissettiğiniz konuları defalarca dinleyebilir ileri geri alabilmeniz. Önerilerimizi dikkate alıp kanallar üzerinden düzenli çalışırsanız YKS’de yüksek başarı elde edebilirsiniz.


YKS (TYT-AYT) Tüm Dersler YouTube Kanal Önerileri

yks tyt ayt tum dersler youtube kanal onerileri

Aşağıdaki kanallar 2024 YKS’ye hazırlananlar için ÖSYM’nin soru tarzına uygun ve MEB’in konularına uygun olarak uzman öğretmenler tarafından ders videoları üreten kanallardır. İstediğiniz dersin anlatımını beğendiğiniz öğretmenleri seçip sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

youtube  KafaDengi TV.
youtube Benim Hocam.
youtube Tonguç.
youtube Hocalara Geldik.

YKS (TYT-AYT) Matematik YouTube Kanal Önerileri

yks tyt ayt matematik youtube kanal onerileri

Aşağıdaki önerdiğimiz Youtube kanalları geçmiş yıllarda YKS’ye hazırlanan arkadaşlarımızın önerdiği en iyi ders anlatan TYT-AYT Matematik kanallarıdır. Ders anlatımı sonrası konuyla ilgili örnek soru çözümleri, çıkmış soru çözümleri de yer almaktadır. Sıfırdan başlayanlar dahil tüm seviyelere uygundur.


YKS (TYT-AYT) Geometri YouTube Kanal Önerileri

yks tyt ayt geometri youtube kanal onerileri

Matematik ve Geometri dersi öğrenciler tarafından en çok korkulan derslerdir. Aşağıda önerdiğimiz kanallar size korkunuzu yenmenize ve bu dersleri sevmenizi sağlayarak her seviye uygun ders anlatımıyla sizi YKS’de başarıya götürecektir.


YKS (TYT-AYT) Fizik YouTube Kanal Önerileri

yks tyt ayt fizik youtube kanal onerileri

Fizik kanal öneri listemizde tüm konuları düzenli olarak anlatan düzenli soru çözümü yapan uzman hocalardır. Ayrıca bazı kanallar onu anlatım ve soru çözüm videolarının PDF dosyalarını da paylaşmaktadır.


YKS (TYT-AYT) Biyoloji YouTube Kanal Önerileri

yks tyt ayt biyoloji youtube kanal onerileri

Sınava hazırlık süresi boyunca biyoloji adına öğrenmek istediğiniz bilgileri bulabileceğiniz bu kanalda detaylı bir konu anlatımı ardından soru çözümü yapılarak konunun iyice anlaşılması sağlanıyor. Bol soru çözümü ve deneme çözümleri yapıldığından konuyu anlayarak ilerliyorsunuz.


YKS (TYT-AYT) Kimya YouTube Kanal Önerileri

Kimya dersini özel ders ortamında hissedeceğiniz kanal önerilerimizle Kimya dersini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Her seviyeye uygun anlatımlarla örnek soru, çıkmış soru çözümleriyle konuları en iyi şekilde öğrenmeniz sağlanıyor.


YKS (TYT-AYT) Türkçe YouTube Kanal Önerileri

Aşağıda önerdiğimiz uzman hocalar konuları ayrıntılı bir şekilde anlattıktan ve soru çözümlerinde soruda nasıl düşünmek gerekildiği hakkında püf noktalar vererek her yönden size katkı sağlıyor. Her seviye öğrencinin dinleyebileceği bir kanaldır.


YKS (TYT-AYT) Coğrafya YouTube Kanal Önerileri

Aşağıda önerdiğimiz kanallar sizi detaylı konu anlatımı yaparak sizlere sınava eksiksiz hazırlayacaktır. Her seviyeye hitap etmeye çalışan bu kanalar hem zor seviye sorular hem de orta ve kolay seviye üzerine çözülmüş sorular bulabilirsiniz.


YKS (TYT-AYT) Tarih YouTube Kanal Önerileri

Aşağıda önerdiğimiz kanallar size konuların üzerinde yorum yapılarak ezber yerine mantığı kavratmaya çalışan kanaldır. Sınavda çıkabilecek soru önerileri ve çıkmış soru çözümleriyle sizin sınava en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlayacaktır.


YKS (TYT-AYT) Edebiyat YouTube Kanal Önerileri

Aşağıdaki kanal önerilerimiz konuları ayrıntılı bir şekilde anlattıktan ve soru çözümlerinde soruda nasıl düşünmek gerekildiği hakkında püf noktalar vererek her yönden size katkı sağlayabilecek kanallardır.


Rehberlik ve Kişisel Gelişim Youtube Kanal Önerileri

Rehberlik ve kişisel gelişim için Youtube kanal önerileri de size motivasyon için yardımcı olacaktır.

  • Gri Koç.
  • Hocalara Geldik Rehberlik (Mami)
  • UniStart.
  • pozitron PDR.

👇 İlginizi Çekebilir 👇

2024 YKS (TYT-AYT) Türkçe YouTube Kanal Önerileri

2024 YKS (TYT-AYT) Matematik YouTube Kanal Önerileri

2024 YKS (TYT-AYT) Geometri YouTube Kanal Önerileri

2024 YKS (TYT-AYT) Fizik YouTube Kanal Önerileri

2024 YKS (TYT-AYT) Kimya YouTube Kanal Önerileri

2024 YKS (TYT-AYT) Biyoloji YouTube Kanal Önerileri

2024 YKS (TYT-AYT) Coğrafya YouTube Kanal Önerileri

2024 YKS (TYT-AYT) Tarih YouTube Kanal Önerileri

2024 YKS (TYT-AYT) Felsefe YouTube Kanal Önerileri

👉En İyi Ders Anlatan YKS YouTube Kanal Önerileri 2024 (TYT-AYT)

Bizi Instagram’ dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu