Kimdir

İpek Özbey Kimdir, Nerelidir? İpek Özbey Hayatı ve Biyografisi

İpek Özbey Kimdir, Nerelidir? İpek Özbey Hayatı ve Biyografisi. Son zamanlarda merak edilen isimler arasında yer alan İpek Özbay Kaç Yaşında? İpek Özbay evli mi? İpek Özbay babası kim, çocuğu var mı? İpek Özbey Halk TV den Nereye Geçti? Gelin birlikte İpek Özbey hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

İpek Özbey Kimdir?

ipek ozbey kimdir

Gazeteci, sunucu olan İpek Özbey Kimdir? merak edilmekte. Son dönemlerde gündeme gelen İpek Özbey Halk TV’den ayrıldıktan sonra, hangi kanala geçti? araştırılmakta. 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İpek Özbey, 2023 yılı itibari ile 50 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Eğitim hayatında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde devam etmiştir ve aynı zamanda okurken gazetecilik hayatına atılmıştır ve okurken Günaydın’da başlamıştır.

İpek Özbey babası Mustafa Özbey Mydonese Showland Yönetim Kurulu Başkanıdır. Özbey Turizm UCS AŞ Medya 2000 grup Başkanıdır. Kariyerinde bir çok eğitim alan ve farklı gazetelerde görev yapan İpek Özbey, bir dönem Hürriyet Gazetesinde çalışmış ve şimdi ise Cumhuriyet Gazetesinde görev alan bir gazetecidir.


İpek Özbey Hayatı ve Biyografisi

ipek ozbey hayati ve biyografisi

Kariyerine öğrenci iken başlayan İpek Özbey günümüzde en çok merak edilen gazeteci ve sunucular arasında yer almaktadır. Birçok farklı gazete, ve kanalda görev alan İpek Özbey, Siyasal konular üzerine yazdığı kitaplarla tanınan gazeteci aynı zamanda yazdığı köşe yazılarıyla da bilinmektedir.

Son olarak Halk TV’de sunuculuk yaptıktan sonra, aldığı tekliften dolayı çalıştığı kurum Halk TV’den ayrılarak Sözcü TV’ye katıldığını açıkladı. Sözcü TV son olarak başarılı gazeteci İsmail Saymaz’ı kadrosuna katmıştı. Bunların yanı sıra kitap da yazmıştır.

İpek Özbey’in Kitapları

  • Kırık Matruşka
  • Demokrasi Kahramanları

Twitter 👉 İpek Özbey 


👉 Gürbüz Evren Kimdir, Nerelidir? Gürbüz Evren Hayatı ve Biyografisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu