Kimdir

Onur İliman Kimdir, Ne İş Yapıyor? Onur İliman Hayatı ve Biyografisi

Onur İliman Kimdir, Ne İş Yapıyor? Onur İliman Hayatı ve Biyografisi. Geçtiğimiz günlerde Bülent Cebir ile dünya evine giren başarılı iş kadını Onur İliman Kimdir? merak edilmekte. Onur İliman Kaç Yaşında, Nereli? Gelin birlikte Onur İliman hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Onur İliman Kimdir?

onur iliman kimdir

Menajer Genel koordinatör ve Yapımcı olan Onur İliman Kimdir? merak edilmekte. Özellikle geçtiğimiz günlerde görkemli bir düğün eşliğinde Bülent Cebir ile evlenen ve ünlü isimlerin katıldığı  Onur İliman araştırılan isimler arasında yer aldı. Bir çok ünlü isimle çalışan ve farklı programların koordinatörlüğü yapan Onur İliman yaşı hakkında bilgi bulunamamakla beraber 40’lı yaşlarda olduğu bilinmekte.

Genel olarak sektöre girmesinden bahsedecek olursak, Nişantaşı Kız Lisesi son sınıfta üniversite sınavına hazırlanmak için hafta sonları gittiği dershanede sınıf arkadaşı ile küçük bir radyoda DJlik ile başlayarak bu sektöre girdiği bilinmekte. Radyo Cat’te program yapan arkadaşına ‘Birlikte bol sohbetli ve şarkılı program yapalım’ dedi ve mikrofon başına geçti.


Onur İliman Hayatı ve Biyografisi

onur iliman hayati ve biyografisi

Liseli dönemlerinde DJlik yaparak sektöre adım attığı her defasında belirten Onur İliman, Radyo Cat ardından Günaydın Gazetesi’ne bağlı Günaydın FM ve Balins FM’de sabah programı sundu. DJlik kariyerinde son olarak Radyo Tatlıses’te program yapan İliman, ardından ise Ulus Müzik’in radyodan sorumlu basın halkla ilişkiler bölümde çalışmaya başlamıştır. Bununla birlikte dönemin ünlü şarkıcılarının PRını yapmıştır.

Televizyon dünyasıyla ilk tanışması 2002 yılında ‘Esra Ceyhan’la A’dan Z’ ye programına sanatçı Doğuş’u konuk götürmesi ile oldu. Esra Ceyhan’ın programında 8 yıl boyunca ATV ‘de çalışmıştır. Ardından Show TV’de sabahları canlı yayınlanan ‘Seda Sayan Show’, ‘Saba Tümer’le Bugün’, ‘Çağla ile Alişan’ın birlikte sunduğu “Her Şey Dahil” , ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’ gibi izlenirliği yüksek olan programların sanatçı konuklarını organize etmiştir.

2018 yılında Fox Tv’de Çağla Şikel’in sunduğu ‘Çağla ile Yeni Bir Gün’ programının genel koordinatörlüğünü yapmıştır. Bununla birlikte 360TV programında yapımcılığını üstlendiği ben bilirim programı ilede başarısını kanıtlamıştır. Kariyeri boyunca bir çok başarılı projeye imza atan Onur İliman  geçtiğimiz günlerde Bülent Cebir ile evlenmiştir.

Twitter Onur İliman 

Instagram’da Onur İliman 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu