Kimdir

Serdar Sözbir Kimdir, Kaç Yaşında? Serdar Sözbir Mal Varlığı Ne Kadar?

Serdar Sözbir Kimdir, Kaç Yaşında? Serdar Sözbir Mal Varlığı Ne Kadar? Son günlerde en çok merak edilen simler arasında yer alan Serdar Sözbir hayatı araştırılmakta. Sözbir Oteller sahibi olan Serdar Sözbir geçtiğimiz dönemlerde Sözbir Otel kapanması ile de gündeme gelmişti. Gelin birlikte Serdar Sözbir hakkında tüm merak edilenler öğrenelim…

Serdar Sözbir Kimdir?

serdar sozbir kimdir

Sözbir Şirketler Grubu’nun kurucusu olan Serdar Sözbir Ünlü bir işadamıdır. 1964 yılında Konya’da dünyaya gelen serdar Sözbir 2024 yılı itibari ile 60 yaşındadır ve aslen Konyalıdır. Ayrıca belirtelim ki bir dönem reyting rekorları kıran Kurtalar Vadisi Dizisinin sahneleri de  Serdar Sözbir’in sahibi olduğu Sözbir otel de çekilmiştir.

Serdar Sözbir hakkında kısaca bahsedecek olursak;  büyükbabası Mehmet Sözbir’in temellerini attığı şirketin yönetimini, 1945’li yıllarda babası Nazif Sözbir devralmıştır. Sözbir Ailesi’nin 1980’li yıllarda İstanbul Üsküdar’a yerleşmesinin ardından Sözbir Şirketleri yönetimini, Serdar Sözbir almıştır.


Serdar Sözbir Hayatı ve Biyografisi

serdar sozbir hayati ve biyografisi

Serdar Sözbir, bireysel olarak adım attığı ticaret hayatında, Türk Petrol’ün en genç girişimci bayisi unvanını kazanmıştır. Serdar Sözbir ile şirket, 27 yıldır akaryakıt madeni yağlar, restoran, catering alanındaki başarılı ticaret faaliyetlerini sürdürürken, en son Sözbir Royal Residence Hotel ile turizm sektörüne adım atmıştır. Serdar Sözbir, iki çocuk babasıdır.

Serdar sözbirin gündeme gelme sebebi ise geçtiğimiz dönemlerde saldırıya uğramış ve ardından yoğun bakıma kaldırılmıştı. Dün itibari ile ailesi tarafından Serdar Sözbir’in yoğun bakımdan çıktığı duyurulmuştur.


Bizi Instagram’dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu