Kimdir

Ahmet Şanlı Kimdir, Nerelidir? Ahmet Şanlı Hayatı ve Biyografisi

Ahmet Şanlı Kimdir, Nerelidir? Ahmet Şanlı Hayatı ve Biyografisi. sosyal medyayaı aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken Ahmet Şanlı Kimin Oğlu? Ahmet Şanlı Ne Mezunu?  araştırılmakta. Gelin birlikte Ahmet Şanlı hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim.

Ahmet Şanlı Kimdir?

ahmet sanli kimdir

Bir çok farklı alanda uzman olduğu bilinen Ahmet Şanlı en çok merak edilen isimler arasında yer aldı.  Günümüzde sosyal medya platformlarında yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme gelen Ahmet Şanlı Kimdir? Sosyolog – İlahiyatçı – Hukukçu – Sanayi Politikaları Uzmanı olarak bilinen Ahmet Şanlı Twitter’da yaptığı paylaşımlar ve yorumlar ile dikkatleri üzerine çekmekte. 30lu yaşlarda olduğu bilinen Şanlı’nın doğum tarihi bilinmemekle beraber Şanlı hakkında fazla bilgide bulunmamaktadır..


Ahmet Şanlı Hayatı ve Biyografisi

ahmet sanli hayati ve biyografisi

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Ahmet Şanlı’nın Sosyolog, İlahiyatçı, Hukukçu ve Sanayi Politikaları Uzmanı olduğu biliniyor. 2009 yılında Şanlı Hukuk Bürosu’nu kurdu. Büro, ticari hukuk, idari hukuk, yatırım hukuku, gayrimenkul hukuku ve dava takibi gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Instagram’da 530 bin, X’de 49 bin, Youtube’da ise 37 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Özellikle Youtube’da sokak röportajları ile gündeme gelmiştir. Bu kesitleri Instagram hesabında da paylaşmaktadır.

Twitter’da Ahmet Şanlı 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu