Kimdir

İnanç Uysal Kimdir, Kaç Yaşında? İnanç Uysal Hayatı ve Biyografisi

İnanç Uysal Kimdir, Nerelidir? İnanç Uysal Hayatı ve Biyografisi merak edenler için bu yazımızda yıllardır gazetecilik yapan İnanç Uysal Kaç Yaşında? soruları cevapları ve tüm merak edilenleri sizler için derledik. Medya sektörünce bir çok görevde yer alan İnanç Uysal hakkında merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İnanç Uysal Kimdir?

inanc uysal kimdir kac yasinda nereli

Uzun yıllardır basın medya sektöründe yer alan ve hem yazılı hem de görsel basın olarak görev alan İnanç Uysal Kimdir, Kaç Yaşında? hakkında araştırmalar yapılmakta. Son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer alan İnanç Uysal, yaptığı yorumlar ve katıldığı programlarda söylemleri ile sık sık gündeme gelmekte. Kendisine ait bir internet sitesi bulunan İnanç Uysal, 1970 yılında Tokat’ da doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 54 yaşındadır ve aslen Tokatlıdır. 

İlk ve orta eğitimini Amasya’nın Gümüşhacıköy ilçesinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Üniversite yılarında gazeteciliğe başladı. Önce yazılı basında ardından da görsel medyada muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Bir süre mesleğine ara veren İnanç Uysal o dönemde de bazı internet sitelerinde yazılar yazdı.


İnanç Uysal Hayatı ve Biyografisi

inanc uysal hayati ve biyografisi

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Üniversite yılarında gazeteciliğe başladı. Önce yazılı basında ardından da görsel medyada muhabirlik ve yöneticilik yaptı. Bir süre mesleğine ara veren İnanç Uysal o dönemde de bazı internet sitelerinde yazılar yazdı. Halen Muhalif haber sitesinin Ankara temsilciliği görevini sürdüren İnanç Uysal evli ve 1 çocuk babasıdır.

Halk TV’de Özlem Çelik Akarsu’nun sunduğu programa sık sık davet ettiği isimlerden biri olan İnanç, Hali hazırda kendi internet sitesini yürütmektedir.

Twitter 👉 İnanç Uysal


👉Ceren Bilgiç Kimdir, Kaç Yaşında?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu