Kimdir

Cihad Atabaş Kimdir, Neden Öldü? Cihad Atabaş Hayatı ve Biyografisi

Cumhuriyet Savcısı olan Cihad Atabaş 2023 ilk gününde vefat etmesi sonrası en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Cihad Atabaş Kimdir, Neden Öldü? araştırılmaya başlandı. Genç yaşta hayatını kaybeden Cihad Atabaş Hayatı ve Biyografisini sizler için derledik.

Cihad Atabaş Kimdir?

cihad atabas kimdir neden oldu

Bir çok şehirde görev yapan Cumhuriyet Savcısı olan Cihad Atabaş bugün sabah vefa etti. Ölümü ardından en çok merak edilen isimler arasında yer alan genç savcı Cihad Atabaş, 1992 yılında doğmuştur. Ölmeden önce son görev yeri olan Amasya’ da yaklaşık 4 aydır görevini devam ettirmekteydi. Geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat ettiği açıklanan Cihad Atabaş Hayatı ve Biyografisini yazımızın devamında bulabilirsiniz…


Cihad Atabaş Hayatı ve Biyografisi

Aslen Yozgat’ın Sorgun ilçesinden olan Cihad Atabaş’ın  1992 yılında doğmuştur. İlk orta ve lise eğitiminden sonra çok istediği hukuk fakültesini kazanarak eğitimine devam etti. Bir süre avukatlık yaptıktan sonra girdiği hakimlik ve savcılık sınavını kazandı. Sosyal kişiliği ile de etrafında takdir toplayan Cihat Atabaş birçok ilde görev yaptıktan sonra son olarak Amasya’ya ataması çıkmıştı.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 İbrahim Kahveci Kimdir, Nerelidir? İbrahim Kahveci Hayatı ve Biyografisi

👉 Bizi Instagram’ dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu