Kimdir

Gülin İyigün Kimdir? Gülin İyigün Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor? Gülin İyigün Hayatı ve Biyografisi

Gülin İyigün Kimdir? Gülin İyigün Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor? Gülin İyigün Hayatı ve Biyografisi. Eski oyunculardan olan Gülin İyigün son zamanlarda en çok merak edilen isimler arasında yer almıştır. Geçtiğimiz yıllarda Çocuklar Duymasın dizisinde adını duyuran Gülin İyigün hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik.

Gülin İyigün Kimdir?

gulin iyigun kimdir

Eski oyuncu olmasına rağmen günümüzde yoga ile ilgilenen Gülin İyigün Kimdir? araştırılmakta. 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gülin İyigün, 2023 yılı itibari ile 40 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. günümüze kadar bir çok reklam filmi olmak üzere dizi ve filmde rol alan Gülin İyigün, en çok da Çocuklar duymasın adlı dizide adını duyurmuştur.

Oyunculuk hayatına ilk olarak üniversite yıllarında başlamıştır. Gülin İyigün 1.68 cm boyundadır.  olan güzel oyuncu bir çok dizi ve reklam filminde rol almıştır. Kamu Spotu reklamları ile başlamış ardından tanınmış bir çok firmanın reklam filminde oynayarak devam etmiştir.


Gülin İyigün Hayatı ve Biyografisi

gulin iyigun hayati ve biyografisi

Koca burcu olan Gülin İyigün, Kamu Spotu, Derby, Vakıfbank, Namet, Pril ve Petrol Ofisi gibi kurumsal firma ve markaların reklamlarında yer almıştır. Çocuklar Duymasın dizisinden önce Tek Başımıza, Galip Derviş, Analı Oğullu, Seksenler ve Rumuz Cavidan dizilerinde rol almıştır.

Ayrıca spor ilede iç içe olan Gülin İyigün uzun süre Yoga dersleri almıştır. Kendisini bu konuda geliştirmiş artık kendisi yoga dersleri vermektedir. Oyunculuk dışında yogayı da çok sevdiğincen önceleri eğitim alan Gülin , artık yoga dersi verecek kadar uzmanlaşmıştır.

Instagram’da Gülin İyigün 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu