Kimdir

Murat Muratoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Murat Muratoğlu Hayatı ve Biyografisi

Murat Muratoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Murat Muratoğlu Hayatı ve Biyografisi. Son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer alan Murat Muratoğlu Ne İş Yapıyor, kimin oğlu? Murat Muratoğlu eşi kim? araştırılmakta. Gelin birlikte Murat Muratoğlu hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Murat Muratoğlu Kimdir?

murat muratoglu kimdir

Gazeteci ve yazar olan Murat Muratoğlu Kimdir? araştırılmakta. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Murat Muratoğlu paylaşımları ve yorumları ile de sık sık gündeme gelmekte. Fenomen olması yanı sıra youtuber olarak da bir çok videosu olan Murat Muratoğlu küçük yaşlardan bu yana borsa ile ilgilenmektedir. 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Murat Muratoğlu, 2023 yılı itibarı ile 51 yaşındadır ve aslen İstanbulludur..

Eğitim hayatından bahsedecek olursak; İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun oldu. ardından ise bir süre İstanbul Borsasında çalıştı. Bunların üzerinede ABD’ye giderek İkiz Kulelerde yer alan emtia borsasında 1 yıl çalıştı..


Murat Muratoğlu Hayatı ve Biyografisi

murat muratoglu hayati ve biyografisi

Küçük yaşlarda borsaya olan ilgisini fark edip borsada yatırıp yapmaya başlayan ve bu yönde eğitimler almaya devam eden Murat Muratoğlu, borsa ile ilgilenmesi dışında aynı zamanda yazarlık da yapmaktadır. Gazeteci kimliği yanı sıra sosyal medyada oldukça aktif olan Murat Muratoğlu, fenomen olmuş ve YouTube’da videolar çekmeye başlamıştır. Youtube kanalında borsa, finans ve ekonomi ağırlıklı videolar yayınlamaktadır..

Rahmi Turan’ın oğlu olan Murat Muratoğlu, 1999 yılında Pınar Oğuz ile evlenmiştir ve iki çocuk babasıdır. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olan sosyal medya fenomeni, Amerika Birleşik Devletlerine giderek burada yer alan Emtia borsasında çalıştı. Sözcü gazetesinde köşe yazarlığı yapan başarılı isim Youtube platformunda da borsa, finans ve ekonomi alanlarında videolar yayınlamaktadır..

Twitter’da Murat Muratoğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu