Kimdir

Manolya Demirören Kimdir? Manolya Demirören Kimin Kızı? Manolya Demirören Hayatı ve Biyografisi

Manolya Demirören Kimdir? Manolya Demirören Kimin Kızı? Manolya Demirören Hayatı ve Biyografisi. Kariyerinde bir çok önemli görevde bulunan Manolya Demirören Kaç Yaşında, Ne Mezunu? Manolya Demirören Babası Kim? araştırılanlar arasında. Gelin birlikte Manolya Demirören hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Manolya Demirören Kimdir?

manolya demiroren kimdir

Siyasi kariyeri yanı sıra bir çok önemli pozisyonda görev alan Manolya Demirören Kimdir? merak edilmekte. 1984 yılında İngiltere’de dünyaya gelen Manolya Demirören, 2023 yılı itibari ile 39 yaşındadır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Manolya Demirören, siyasi kimliği ile ön plana çıkmaktadır.

Eğitim hayatından bahsedecek olursak; Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olarak tamamlamıştır. Ardından ise,  Bahçeşehir Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler Bölümü’nde yüksek lisansını bitirmiştir.

Manolya Demirören Kimin Kızı?

İş insanı olan Bilgin Demirören ve eşi Meltem Demirören’in kızları Manolya Demirören, yıldırım Demirören’inde yeğenidir. Yurtiçinde ve yurt dışında tecrübeler edinen Manolya Demirören birçok başarılı projede yer almıştır. Kısaca eğitim hayatından bahsettiğimiz Manolya Demirören, Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu kapsamında, Almanya, İtalya ve ABD’de yurtdışı saha programlarına katıldı.

2010 yılında AK Parti İl Başkanlığı STK Platform Üyeliği’nin ardından, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Sosyal işler birim Başkanlığı, 2014-2019 yılları arasında Beykoz Belediyesi meclis üyeliği görevlerinde bulundu.


Manolya Demirören Hayatı ve Biyografisi

manolya demiroren hayati ve biyografisi

Başarıları bunlarla sınırlı kalmayan ve bir çok sosyal sorumluluk projesinde ön sıralarda görünen Manolya Demirören, 2014-2016 Beykoz Meclis Birinci Başkanvekilliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Divan Kâtipliği, İBB Kadın ve Aile, Çocuk Komisyon Başkanvekilliği, 2016-2017 ve 2019-2020 AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Yerel Yönetimler birim başkanlığını yürüttü.

2017 yılında Beykoz Belediye Başkan yardımcılığı görevini iki yıl boyunca sürdürdü. 2021’de AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Ekonomi İşler Birim Başkanlığı görevine devam etmektedir. 2019-2023 dönemi Beykoz IBB meclis üyesi ve Beykoz Belediye Başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Galatasaray Spor Kulübü, Yetkim Derneği, Büyük Kulüp üyesidir. YETKİM derneğiyle Yetiştirme Yurdunda kalan ve ayrılan çocuklarla ilgili projelerde çalıştı. Hayvan sever gönüllülerin projelerinde katkı sunarak birlikte çalışmalar yaptı. 2 kız çocuk annesidir.

Twitter’da Manolya Demirören 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu