Kimdir

Doğukan Dudaroğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Doğukan Dudaroğlu Hayatı ve Biyografisi

Doğukan Dudaroğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Doğukan Dudaroğlu Hayatı ve Biyografisi. İş insanı olarak bilinen ve son günlerde merak edilen isimler arasında yer alan Doğukan Dudaroğlu Nerelidir? Kariyerindeki başarılar ile gündeme gelen Doğukan Dudaroğlu hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik.

Doğukan Dudaroğlu Kimdir?

dogukan dudaroglu kimdir

Son günlerde adının sıklıkla duyuran ve başarıları ile dikkatleri üzerine çeken Doğukan Dudaroğlu kimdir? merak edilmekte. Farklı sektörlerde başarılı projelerde yer alan Doğukan Dudaroğlu, 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibari ile 38 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Ayrıca Dudaroğlu, EKU Fren Döküm San. A.Ş.’de Genel Müdür, aynı zamanda ise TAYSAD yönetim kurulu üyesi ve TAİDER üyesidir..

eğitim hayatından bahsedecek olursak; Koç Lisesi’nden 2003 yılında mezun olmasının ardından üniversite eğitimi için İngiltere’ye gitmiştir. 2007 senesine geldiğimizde ise İngiltere Reading Üniversitesi, Ekonomi (BSc) bölümünden başarı ile mezun olup diplomasına sahip olmuştur. Aldığı kapsamlı eğitimden sonra başarılar ile dolu olan iş hayatı başlamıştır. .


Doğukan Dudaroğlu Hayatı ve Biyografisi

dogukan dudaroglu hayati ve biyografisi

Kariyerinden ve iş hayatından bahsedecek olursak; Üretim, otomotiv, gayrimenkul ve enerji sektörleri gibi çeşitli potansiyelleri bulunan şirketlere yatırım yapılmasını sağlamıştır. Bunların yanı sıra 1 milyar Dolar’lık Mey İçki satışına ve reklam alanı üzerine kurulmuş bir şirketin stratejik satışında danışmanlık görevini üstlenmiştir. Bununla birlikte Aile şirketi olan EKU Fren ve Döküm San. A.Ş.’de Genel Müdürlük görevini halen daha başarıyla yürütmeye devam etmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda ise birçok özel sermaye fonunun yönetim ve kurulum aşamalarında rol oynamıştır. Garanti Yatırım ve Cerberus Capital Management L.P. ortaklığında oluşturulmuş olan 400 milyon dolar değerinde Özel Sermaye Fonu (Private Equity) ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile yaratılmış olan 150 milyon dolarlık özel sermaye fonu bahsettiğimiz fonlara örnek olarak sıralanabilir..

Otomotivden gayrimenkula birçok alanda çalışma ve kendini gösterme şansı bulan Doğukan Dudaroğlu, potansiyel firmalara yatırım yapma kararlarında görev almıştır. Mey İçki’nin İngiliz Diageo Plc’ye gerçekleştirdiği 2 milyar doları aşan satışında da stratejik danışman olarak rol almıştır..

Bizi Instagram’ dan takip etmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu